Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek férfias az ha egy pasi beismeri azt hogy elhibázott valamit, és őszintén elmondja az érzéseit és a rossz tulajdonságait is beismeri?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy férfias! Bárcsak midegyik ilyen lenne...
2009. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
+n
2009. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nem értem mi köze ennek a férfiassághoz mert ha még azt kérdezed h férfias-e ,ha gyantázol..nade ez mértne lenne?Tudomásul kell venni a pasik is hibáznak nem csak a nők.Az én párom is beismeri ha úgy adódik és tudom ,hogy féltékeny tipus és nem bánt ez van mindenkinek vannak rossz tulajdonságai én elfogadom őt így és mikor olyan a helyzet és elkezd beszélni az érzéseiről hirtelen melegség önt el és boldog vagyok ,hogy ilyen nyílt és egyben igazak az érzései irántam
2009. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogy mi köze a férfiassághoz?Nagyon is sok!A bátorság szerinted nem férfias?Jobban szeretsz egy gyáva embert?Az hogy valaki mindig minden helyzetben kimeri mutatni az érzéseit az férfias, "csak" ennyi köze van hozzá.Én ezt így gondolom és megkérdeztem tőletek nőktől is.
2009. dec. 29. 00:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem férfias, hanem emberi. Minden valamirevaló ember beismeri,ha hibázott, emellett őszinte és kellő önismeret birtokában tisztában van a hibáival, esetleg igyekszik változtatni rajtuk,avagy csupán kontrollálni.


EZ NEM FÉRFIASSÁG!!!

2009. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem férfias, csak őszinte.
2009. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Erre sokan nem képesek. Ez nem is, hogy emberi, inkább tiszteletreméltó cselekedet. Hány ember ruházza bajait másra? Hány ember keni saját bélsarát a másik ruhájába, és vijjogva mutogat ujjal felé?
2009. dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem férfias, emberi, így igaz, és a pasi nem ember?:D Tehát nem csak férfiakra értem, azért kérdeztem úgy, hogy férfi mert én az vagyok.
2009. dec. 29. 01:25
 9/14 anonim ***** válasza:
ez inkább a normális viselkedés.
2009. dec. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
semmi köze a férfiassághoz, de emberként megkellene becsülni az ilyet, nem mint általában az emberek
2009. dec. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!