Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem értettem. Hogy lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem értettem. Hogy lehetnek olyanok, akik büntetnek a szeretetért?

Figyelt kérdés
Sok tapasztalatom volt már (egyéni, és észlelt), hogy gyakran az őszinte szeretetért bántást kapnak emberek, gyűlöletet, haragot. Miért van ez? Főleg lányok szokták alkalmazni fiúkkal szemben... Nem értem, miért kell gyűlölni, haragudni valakire, aki szereti a másikat, és még csak nem is az van, hogy nagyon ráerőlteti magát.
2010. nov. 18. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek beteg emberek; hál' Istennek én még nem találkoztam a jelenséggel, amiről írsz.
2010. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Komolyan nem? Pedig van... Tudok egy lányt, aki pl. direkt cs*sztette, röhögött, bántotta, úgy, ahogy tudta a srácot, mert tudta jól, hogy szereti, sé mindent megtehet vele... Nem értem, mi jó ebben nekik?
2010. nov. 18. 07:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem fiúkban is vannak olyanok akik kihasználósak. engem is kiakart valaki így használni, de nem hagytam magam. Szerncsére könnyen átlátok a szitán.

23/L

2010. nov. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mert a legtöbb ilyen teljesen összekeveri a szeretetet a zaklatással, és nem hajlandó elfogadni, hogy nem érdekli a lányt

teljesen meg tudja ezzel keseríteni a másik életét


ez betegség

csak nem te is ilyen vagy?

2010. nov. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mit jelent neked a zaklatás? Erről dumálj.
2010. nov. 18. 08:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, kérdező, dumálni max. te szoktál, de a megnyílvánulásaid alapján inkább hanyagolnivaló vagy.

Egyébként amiről te írsz az egy tipikus tinédzserkori "kehe", amit jobb esetben elnő az ember, rosszab esetben meg...klinikai eset.

2010. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*rosszabb
2010. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég felszínes vagy, lehetsz, hogy ennyi miatt leírsz egy másik embert. Mi ez a stílus, ember?
2010. nov. 18. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy Te egy kicsit üldözési mániás?!

:P

2010. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem egy fiú "alkalmazta" ezt, azóta vagyok rosszul a cuki szerelmespároktól. Megtanított túlélni, hálás vagyok neki, hogy nem török már össze olyan hamar egy kudarcélmény után, mert ennél nagyobb kudarcélményem nemvolt. Örökké szeretem.
2010. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!