Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyanok, akik büntetnek a szeretetért?

Figyelt kérdés
miért vannak olyanok? most nem kell itt zaklatásra gondolni (hogy pl. minden nap hívogatom, kimegyek elé, meg ráragadok, mint a méz, követelőzöm és hasonlók), egyszerűen arra, hogy szeretsz valakit, kb. heti rendszerességgel felkeresed, beszélgetni vele, mert egyszerűen szereted, és adnál neki, amennyit csak tudsz. mindig jóban voltatok, de ő már nem szeret, te viszont még mindig szereted - de nem ez a fontos, csak hogy beszéljetek. ezért miért kell bántani a másikat? nem igazán értem...
2010. dec. 15. 09:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet azt jelenti, hogy azt adod neki, amire valóban szüksége van, nem azt, amiről te azt gondolod, hogy szüksége van. Nagy különbség.

Tök mindegy, hogy adni akarsz neki, amennyit csak tudsz, ha neki erre nincs szüksége. Az adással is lehet bántani.

Ha nem akar veled beszélni, akkor zaklatod, hiszen joga van hozzá, hogy eldöntse, kivel akar beszélni.

A szeretetnek az elengedés is a fokmérője, nem csak az adás. El kell engedned, ha veled nem boldog.

Csak így van esélyetek a boldogságra - mással. Mert ő sem tesz boldoggá már téged, hiszen bánt.

2010. dec. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te büntetésnek éled meg,de egyszerűen csak ő nem tart rád igényt,vége elmúlt.Elkell engedned,mert ha neki ez kellemetlen és ő nam akar veled beszélgetni az tényleg zaklatás.
2010. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

na várjatok, fejtegetem mindjárt.

nem baj, ha van valakije - letojom, mert nem ez a lényeg.

egyszerűen törődni, foglalkozni akarok vele.

a bántás meg abban nyilvánul meg, hogy beleköt mindenbe, olyanokba, amik miatt régen szeretett.

nekem egy pár szó is elég, ha baj van, segíthetek. de hát így...

2010. dec. 15. 10:08
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megérteni, hogy ha olyasvalaki akar foglalkozni, törődni valakivel, akitől ezt ő nem akarja, akkor az neki TEHER, BÁNTÁS! Az illető is ezt érzi, nem akarja, hogy törődj vele, ezért ellenséges. Engedd el végre, hagyd, hogy élje az életét, te meg keress új barátot, kapcsolatot.


26/N

2010. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
az ilyenekből lesznek a pszichopata gyilkosok
2010. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

kedves utolsó: a te fajtádból pedig azok, akik pl. ártatlan embereket hurcolnak/hurcoltatnak meg, mert állításuk szerint belőlük lesznek a pszichopata gyilkosok. :)


előtti: értem én ezt, nem akarom ráakasztani magam, de csak-csak meg kell kérdeznem, hogy van, mert érdekel, mert szeretem, mert még sokat jelent.

2010. dec. 15. 10:16
 7/22 anonim ***** válasza:
öszintén megvallomén is fosnék tőlled.remélem az új pasija elkiséri mindenhova.szakadj már le róla
2010. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ő nem fosik tőlem, csak bánt. nézd, ha kell, és a pasija elragadtatja magát, orrbaverem, szóval nem gond ez.
2010. dec. 15. 10:18
 9/22 anonim ***** válasza:
Szeretném azt hinni h ez nem komoly csak hergeled itt a jó népet
2010. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
már miért ne lenne komoly? fejtsd ki.
2010. dec. 15. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!