Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Eleinte úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Eleinte úgy nézett ki, hogy angyon bejövök neki, mostanra alábbhagyott a lelkesedése, és nem értem az okát.

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki angyon bejön, nerég ismerjük egymáat. ismerkedésünk első heteiben néha megölelgettett, vagy a suliban odajött hozzám beszélgetni, és még megismerkedésünk előtt nagyon nézett. de mostanra (5-6 hete ismerem) kicsit más lett, már nem ölelgetmeg, nem jön oda csak nagy ritkán...az egyik barátja szerint nagy érzelmi válságban van úgymond.
2010. nov. 18. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fúúh, angyon bejössz neki? Nerég ismeritek egymáat? Hűűha, itt gondok vannak...
2010. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2010. nov. 18. 15:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk új ***meg hogy írni nem tudsz de már pasizol... -.- Így korcsul el a világ...
2010. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
úristen, most komolyan a gépelési hibáimat nézed?
2010. nov. 18. 15:10
 5/11 anonim ***** válasza:
úgy*
2010. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Képzeld, igen. Még írni sem tudsz rendesen, egy fél mondaton belül 3 hibát ejtesz... más valamit elírni, meg más az írástudatlanság. Én is szoktam elírni valamit, más is. De ez már tudatlanság. Mennyi lehetsz? 14? Nem hinném hogy több... de már pasizol. Így korcsul el a világ...
2010. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Írástudatlanság? Gyorsan írtam, ezért igen, kicsit rendezetlen lett az írásom, de mivel ezek gépelési hibák, nem a helyesírásommal van gond, ezért nem hiszem, hogy te bármilyen következtetést le tudnál vonni a koromról, az értelmi szintemről és egyáltalán az egész lényemről. szerintem a kettő közt nem lehet párhuzamot vonni, ha pedig mégis ez alapján ítélsz meg embereket, az a te szegénységi bizonyítványod, és lehet, hogy te akár 20-on felül vagy, de az biztos, hogy nem vagy egy iQ bajnok!
2010. nov. 18. 15:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, meg lehet sajnos ez alapján ítélni az emberek többségét. Tapasztalat... rengeteg 15 év alatti "ismerősöm" van msn-en (példának okáért), akikkel egyszerűen képtelen vagyok beszélgetni. Viszont az "idősebb" osztálytársakkal, netes barátokkal tudok beszélgetni rendesen... véletlennek kicsit érdekes...


És máshol is azt tapasztalom nap mint nap, hogy a 14 év körüli korosztály a totálisan igénytelen ilyen szempontból.


Na, akkor ki a hülye? -.-

2010. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem látom értelmét, hogy ezen vitatkozzunk.

Nézd, hidd el, hogy én a tanulmányaimmal, és a munkámmal kacsolatban mindig igényes vagyok. Ebben a pár sorban tényleg volt pár gépelési hibám, de szerintem emiatt igazán nincs okod elítélni, a fiatalabb korosztályból valókról csak annyit mondanék, hogy valóban sok az éretlen, de emiatt nem hiszem, hogy el kell őket ítélni, ugyanis csak saját korosztályuknak megfelelően viselkednek, és általánosításokról se beszéjünk, mert 15 és 19 éves tuskó emberek is léteznek. Remélem mostmár erre a hangvételű üzenetemre hasonló stílusút kapok.

További szép napot!

2010. nov. 18. 15:32
 10/11 anonim válasza:

Jajj, ezen az oldalon ez jellemző:( mindenbe mindig beleszólnak:S Nem mindegy neked hogy írja???


Amúgy lehet hogy a fiúnak tetszik egy másik csaj, és most össze van zavarodva hogy melyikőtöket válassza. Vagy nem tom...

2010. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!