Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy alábbhagy...

Volt már olyan, hogy alábbhagyott az akaraterőtök? Mit csináljak, hogy "visszatérjen"?

Figyelt kérdés

Kb. 3 és fél hónapja életmódot váltottam, egészségesen étkeztem és sokat sportoltam, fogytam is 9 kilót. A mostani 1-2 hétben viszont úgy veszem észre, hogy nem tudok ellenállni a hizlaló kajáknak...most is megettem majdnem egy egész tábla csokit, pedig nap elején még tartottam a normális étrendet. Nem arról van szó, hogy éheztetném a szervezetem, csak egyszerűen nem bírom megállni, teljesen hülye vagyok :( Nincs semmi, ami motiválna.

A testsúlyommal nincs baj (164/56), viszont szeretném még formálni a testem. Naponta futok kb. 35-45 percet, bár ilyen csokikkal meg hasonló finomságokkal az sem ér sokat...


Szerintetek mit csináljak, hogy visszatérjen az akaraterőm? Voltatok már ti is így? Utána tudtátok még folytatni? Köszönöm a válaszokat :) 15/L


2011. ápr. 11. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nézegesd a régi képeid, amikor 9 kiló plusz volt rajtad:D
2011. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell elhagyni a csokit,2-3 naponta ehetsz egy kockát.És így később nem jön rád a falási roham hogy megeszel egy egéz táblával.
2011. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj basszus most velem is igy van!!! De amikor en lefogytam abszolut nem gondoltam a kajara, ettem meg minden mozogtam..tok jo volt mar minden. Hulye lettem volna megint csokikon gondolkodni amikor olyan jol alltak rajtam a ruhak hogy csak na, meg a kozerzetem is sokkal jobb volt. En azert hiztam vissza mert egy vad barommal szakitottam es sehol nem talaltam a boldogsagot..szal elkezdtem csokizni chipsesni cukros vizeket inni. De most en is azon leszek hogy vissza fogyjak.
2011. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vegyél, vagy legalábbis próbálgass jó ruhákat.... annál nincs jobb érzés, mikor látod, mennyire jól állnak, motiváló dolog. :)

én leginkább a húsvéttól félek. annyi-annyi minden finom lesz mindenfelé, sőt, a családom is 'elvárja' hogy muffint süssek, amit imáádok... nehéz lesz. de nem lehet egy életen át teljesen egészségesen és diétásan étkezni.

mikor felmegy mondjuk 2 kiló, akkor visszafogod magad, és leadod, mozogsz. de élni azért kell.. ;)

2011. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nézegesd ezeket a képeket! :)

[link]

2011. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tömd be a z egészet, aztán bőgj egy sort...
2011. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolj nyárra és a strandra, hogy majd akkor elmondhatod hogy megérte :)
2011. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!