Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben ribanc voltam. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben ribanc voltam. Nem szeretnék megint azzá válni (? )

Figyelt kérdés
Szóval.. Régen elég nagy ribanc voltam, és sajnos át is mentek rajtam a város menő srácai, akikre minden este sok kis reménytelenül szerelmes lány gondol. Aztán sikerült összejönnöm egy sráccal, akibe tényleg szerelmes voltam. De most elhagyott. El is mentem bulizni, összefutottam a menő bandával. ÉN HÜLYE MEGINT HITTEM A SRÁCNAK, KÉPTELEN VOLTAM ELLNÁLLNI NEKI. Sajnos túl helyes, ráadásul drogozik is stb. Sokat beszéltünk az elmúlt két héten, asszem megint beleszerettem. Nem szeretném, hogy megint együtt szívjunk, és azt se, hogy ő megint az intenzíven kösson ki. Nem szeretnék megint a ribanca lenni, hiába jó az ágyban és becsül meg. Tudom mással nem kavarna, de tönkretenne mindkettőnket a droggal, piával. Mit tehetnék? Mivel hathatnék rá?
2010. nov. 19. 16:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
fake
2010. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ne keveredj ilyen társaságba.
2010. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül, a vonzó külső minden lányt elvakít. Te legalább vmennyire elismered. Legjobban tennéd, ha otthagynád, de úgyse fogod, amíg nem találsz még jobb pasit.
2010. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Kutyából nem lesz szalonna!!
2010. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

unatkozol?

ha igaz akkor az állam szedem össze most:O

22l

2010. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmivel, bár lehet, hogy én vagyok túl pesszimista. Ahogyan én a kérdésedből érzem, neked szerencsésen "megjött az eszed". Ennek örülj, és ne legyél olyan amilyen nem szeretnél lenni, amilyen már voltál.
2010. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Ne gyere itt kamu kérdésekkel.Köszi.
2010. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
nemértem a ribancságnak mi köze az egészhez.
2010. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Miért lenne fake? Szerintem semmi olyat nem írtam, ami hihetetlen lenne.
2010. nov. 19. 16:38
 10/21 A kérdező kommentje:
Igazábpol nincs túl sok köze hozzá, de találóbb címet nem tudtam neki adni.
2010. nov. 19. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!