Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen fájdalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fájdalmas a hiányod, amit naponta érzek?!

Figyelt kérdés
Egyedülálló fiú vagyok, akinek még sosem volt párkapcsolata pedig már 21 éves vagyok, de már egyre nehezebben bírom, hogy nincs kit ölelnem, csókolnom, puszilnom. Kb. fél évvel ezelőttig tökéletesen el voltam egyedül, de azóta történt valami. Valami megváltozott belül, a lelkem mélyén és azóta csak a hiányát érzem egy csodálatos lánynak, akit minden nap keresek azóta is. Minden reggel úgy indulok el, hogy remélem összefutunk és megismerjük egymást és minden este úgy fekszem le, hogy kívánom a következő nap megtaláljalak
2011. okt. 23. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. okt. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bár jó, hogy kimondod valahol, végülis erre is jó ez a zoldal. Amúgy én is így vagyok, most 17 évesen, csak nekem már másfél éve jött el az a pillanat...
2011. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kiszúrja a szemedet a válasz: szeretethiányod van.

Nem fog senkinek a sült galamb a szájába repülni. Tedd meg az első lépést, aztán majd alakulnak a dolgok... (szólíts le egy lányt az utcán, hívj el randira valakit)

2011. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennyi balfax idealista önsajnáltató barmot! Most már tényleg unalmas. Összeszednélek mindegyikőtöket, azt elküldenélek titeket valami lakatlan szigetre. Emeld fel a segged, azt tegyél valamit magadért. Sportolj, öltözz jobban, legyél vagány (de nem bunkó), járj szórakozóhelyekre vagy akárhová ahol emberek vannak azt ismerkedj. Egy csaj se fog megkeresni h járni akar veled. Neked kell felszedni őt!
2011. okt. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"a legjobb dolgok akkor jönnek el Hozzád, mikor nem is számítasz rá." nem azt mondom hogy várd, szádban egy sűltgalambbal, de ne akard mindenáron. Addigis figlalkozz magaddal, jarj szórakozni, konditerembe. Jön, ha jönnie kell:)
2011. okt. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam én már élőben és neten is, de semmi.


Olyan jó lenne egy lányt ölelni, csókolni, akivel minden percet csodás együtt tölteni. Akiért érdemes élni és akitől szebb lehet az életem.


Annyi szép párt látok naponta egymáshoz bújva, ilyenkor mindig elérzékenyülök és bár csodás látni őket, de el fog egyfajta irigység is, mert én is úgy szeretném már átélni, hogy van valaki mellettem, akivel ott vagyunk egymásnak mindig és akit szerethetnék és ő is viszont szeretne engem.

2011. okt. 24. 00:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Boccs de ilyen hozzáállással sosem fogod. A nőknek csak egy nagyon kicsi részének jönnek be az ilyen idealista romantikus, álmodozók, és előbb utóbb ők is otthagynak egy magabiztos, határozott, férfias pasiért.
2011. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló:

Egyáltalán nincs igazad.

2011. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De igen! Még ha fáj is!
2011. okt. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit acélozd meg azt a romantikus lelked, mert így nem lesz jó!
2011. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!