Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 18 éves vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 18 éves vagyok, hogy lehet hogy az iskolámban nem volt még szexuális felvilágosítás?

Figyelt kérdés
Máshol van? De normálisan nem csak ugy mint 5, osztályban amikor elédraktak egy rózsaszin csomagot...
2010. nov. 22. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekünk volt 5.-ben és 8.-ban. középsuliban csak idén lesz biosz órán 12.-ben. mivel most tartunk ott. de, ha valamelyik osztálytársad teherbe esik, akkor egy nővére le fgo vetíteni egy kisfilmet a nem kívánt terhességről és tart egy szexuális felvilágosítást. az évfolyamomban ez már kétszer előfordult.
2010. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek: furcsa a logika a sulitokban.. Utólag már minek??
2010. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nálunk nem volt.

és volt egy osztálytársam aki terhes lett,és abortusza volt,

ez kitudódott,de semmifél felvilágosítást nem kaptunk,sem a szexről,sem az abortuszról.csak beszélgetünk a lánnyal aki elmondta az érzéseit az abortusszal kapcsolatban.

de a szexuális úton terjedő betegségekről kaptunk felvilágosítást.

2010. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ez olyan borzalmas.Mármint akkor ez kinek lenne a dolga?Nekünk utána járni?Most néztem,hogy a hpv-t ovszerrel is el lehet kapni tehát majd megyek vizsgálatra.Igazán mesélhetnének erről
2010. nov. 22. 23:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A biológia tantervben szerintem szerepel egy felvilágosító óra. Sőt, a nemi betegségekre is ki kellene térni egyszer a tanárnak. Én emlékszem mikor részt kellett vennem egy ilyen órán és borzalmas képeket tártak elém, amiken csúnyábbnál csúnyább betegségek, kórok, vírusok voltak ábrázolva nemi szerveken. Jó mondjuk ennek részben pszichológiai oka is van, hiszen ha most beírom a google-be, hogy tüszős mandula gyulladás és a képeknél nézelődöm akkor olyan félelmetes mandulákat lehet találni ami kb. az én 10 ilyen betegségemből összeadva sem keletkezne...

Ez viszont meglepett, hogy óvszer használatával is el lehet kapni azt a vírust. Elég érdekes. Az óvszer egy elég steril eszköz és 98%os védelmet nyújt.. Szóval a valószínűsége, még ha lehetséges is igen csekély.

A repülők is lezuhannak nagyon ritkán, mégis utazunk velük...

2010. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem, igazad van.Valamilyen szinten megnyugodtam de mégse...:(



(nekem általában tüszős mandula gyulladásom van kb havonta :DDD)

2010. nov. 23. 00:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj nálunk 7-ben bejött egy valaki, hozott minden lánynak egy libresse vagy mit tudom én milyen csomagot. A fiúk kaptak szórólapokat, és egy gumit, amit felfújtak a szünetben és jediset játszottak vele.:D És semmi több nem történt. Az osztályfőnökünk pedig biosz tanár volt. Ez volt 1998-ban. Azóta sem volt semmi féle felvilágosítás. Mi még 13 évesen azt sem tudtuk mi a szex. :D De komolyan. Én először idősebbeket beszélgetni a gimiben halottam, akkor gondolkodtam el a dolgokon először. A barátokat kérdezgettek, hogy mi merre hány méter.
2010. nov. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szexuális felvilágosítás 9. évfolyamon van. Az illetékes SZTK-tól jön valaki. Nálunk elég komolyan veszik, két órás kivetítős előadás volt. Az más kérdés, hogy a diákokat nem érdekelte(én tanár vagyok), a lányok fele már terhes, a fiúk meg nem törődnek ilyen dolgokkal, hiszen mind alfa kannak képzeli magát.
2010. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
9.ben? jó tudni hozzánk nem jött senki...
2010. nov. 23. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!