Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon bejön. Mit csináljak hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik. Nagyon félek odamenni hozzá beszélgetni.. Én tudok róla pár dolgot de szerintem ö nem tudja kivagyok. Vagyis max a nevem de nem hiszem hogy bejönnék neki. :S :( szeretnék kicsit közelebb kerülni hozzá.. szerintetek lehetséges? vagy bennem van a hiba, hogy nem megyek oda?:( Vagy hogy egy kicsit felfigyeljen rám? Nem vagyok Egoista--> nem vagyok nagyon ronda mert vannak srácok akik járnának welem és ök anyira nem érdekelnek..:(
2010. nov. 23. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Veddfel facebookra :D Na de komolyan.. Merjél odamenni hozzá. Ha csak vársz sose fogod megtudni, hogy tetszel-e neki vagy nem. Vagy küld oda az egyik barátnőd, hogy megkérdezze mit gondol rólad...Nincs több ötletem.
2010. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy mosolyogj rá, próbálj vele szemezni stb stb stb
2010. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak!

Én például rühellem azt,ha egy lány a barátnőjét küldi oda hozzám!

Én azt tanácsolom,hogy mindenképpen neked kell kezdeményezni,ha ő ezt nem teszi.Először ne a "párja" akarj lenni hanem barátkozzatok.Látni fogja,hogy ez egy értelmes lány,jó érzés vele lenni.

Ha ezután nem lép, akkor neked kell!

Talán ha már jobban megismert téged és te is őt akkor több önbizalmad lesz.

Remélem tudtam segíteni!

17F

2010. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, hát, először is a fiú ha félénk, akkor jobb ha te kezdeményezel vele szemben.., de pl ha magamat hozom fel példának, személy szerint utálom ha rám egy lány is nyomul.. vagy próbálkozik nálam, és onnantól kezdve lőttek a dolognak.. Jobban szeretem a saját utamat járni.. Az is lehet hogy nem jösz be neki... vagy Más tetszik neki. Próbálj meg többet tudni róla..
2010. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat.:)

facebook már megvolt:D

csak nincs nagy beszélőkém szoval nem tudom mit mondjak neki.:S:D

2010. nov. 23. 17:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki mer,az nyer!

Tudom ,hogy iszonyú nehéz,de egy kis mosoly,egy kis baráti dumálás,maradj titokzatos,és mondj neki olyat,hogy egész nap rajtad járjon az esze :D persze ne olyat,hogy pl. lefeküdtem egy b uzival,hanem valami titokzatosan jót. :DD

egész nap rajtad fog járni az esze ;)

2010. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nemtudok olyat:'(


hát sztem hülyének nézne ha azt mondanám neki h lefeküdtem egy ...al:D xDD

2010. nov. 23. 17:39
 8/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagy? és a srác?
2010. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
éves*
2010. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
15 és a srác is. :)
2010. nov. 23. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!