Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti lány vagy fiú gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti lány vagy fiú gyereket szeretnétek majd?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mindkettő típusból egyet:D:D először egy fiút,aztán neki egy hugit sztem ez a legoptimálisabb
2010. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm férje fiút szeretett volna nagyon, barátnőm lányt és amikor meghallották a szívhangot az UH-n akkor azt mondták mindegy, nem érdekli őket fiú-e vagy lány. Egyébként általában én azt vettem észre fiúpártiak. Én mondjuk nő vagyok, de ha lesz gyerekem őszintén remélem, hogy fiam lesz.
2010. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"típusból" - Ez mobil telefon, hogy típusa legyen :)


..de köszi a választ.

2010. nov. 23. 21:59
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem minden férfi álma, hogy egyszer szülessen egy fia. Úgy állhatnak hozzá, hogy egy fiú mindenképp, azt a többi már lehet akármi :D
2010. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és lányt szeretnék. Mondjuk azt nem tudom minek, mert csak állandóan idegeskednék, meg aggódnék, biztos az agyára mennék a féltésemmel.
2010. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
84%
hát ha egy nő fiút akar, akkor nem tudja mire vállalkozik, mondjuk valószínű nem megy haza egy fiú terhesen..
2010. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is lányt:)De utána egy fiút.De így párba is jöhet.Régóta "vágyam" hogy majd ikreink legyen.Persze,ezt majd nem én döntöm el:)
2010. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Alapvetően mindegy volt,csak egészséges legyen.

De ha lehetett volna választanom, lányt szerettem volna.

És lány lett az első. Aztán sajnos válás, új kapcsolat, új nősülés, és 4 hónapja új gyerek.

Részemről halvány vágy: megint lányt szeretnék.

És szintén lány lett... :-)

Anno azt mondták nekem, hogy ha valaki lányt szeretne, az már érett az apaságra.

És ha érdekel a miért is:

Nem tudom miért épp lány volt a vágyam. De azt tudom, hogy milyen büszkének lenni egy 7 éves lányra, aki szép, okos (3 nyelvet beszél, és jó pár másikat ért), és a mosolyával simán az ujja köré csavar. :-))

Tudom milyen, amikor azt mondja: apuci.


Nem beszélve a 4 hónapos nagylányról, aki kinyújtja a kezét, hogy megfogja apát, amikor az hazaér a munkából.

:-))

2010. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
is-is :P
2010. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre tekintve egyiket se,persze váltózhat talán.De jelenleg páromnak és nekem sem hiányzik :) De amúgy lány mellékesen..
2010. nov. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!