Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány aki 15-16 év között van jól tanul, szeretne már 20évesen gyereket, és amikor párt választ inkább a belsőt nézni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tanul, 18-20 évesen még az egyetemmel lesz elfoglalva.
2011. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca. ***** válasza:
100%

én ilyen voltam annyi idősen.

De ki nem nézted volna belőlem, mert emellett bulizni jártam, éltem, rossz voltam.

mondjuk ez a gyereket akarás elmúlt mire 20 lettem :DD


egyébként persze van. de általában aki ennyi idősen azon van hogy jahj majd gyerek, annak ez még csak olyan gyermeteg álom és egyáltalán nincs felkészülve rá. ez nem jeletni azt hogy nem jöhet össze, de azt jelenti hogy semmi jelentősége annak, hogy tervezgeti-e.

2011. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
20 évesen szúrja el a karierjét egy gyerekkel?
2011. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem az összefüggést a "jól tanul" és "szeretne-e máe 20 évesen gyereket" között. De egyébként senki nem nézi csak a belsőt. A külső nagyon is számít, akárki akármit mond :)
2011. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mondjuk 17 vagyok ...jól tanulok ,4-5 év múlva gyereket szeretnék ...és igen a belsőt nézem ,a párommal pedig egy éve két hónapja együtt vagyok....
2011. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki jól tanul, az nem akar gyereket 20 évesen.
2011. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem értem én se hogy ez a "jól tanul" miért olyan fontos szempont , vagy ha az, akkor hogy jön össze a "gyereket akar 20 évesen"el? Nem mellesleg a lányok nagy része szeretne mihamarabb gyereket, csak azt a munka/tanulás nem engedi pl. 20 évesen... és igen ha egyetemre jár nem hiszem h ezért otthagyná... A külső-belsőről pedig egy örök igazság: "A külső megfog, a belső megtart."

18/L

2011. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen még nem érdemes gyereket vállalni. Inkább 30 évesen, az pont szerintem az ideális, karrier szempontjából is. Tehát ilyet nem fogsz találni, kedves kérdező. Aki jól tanul, az nem poénból teszi, hanem több éves képzésre fog menni egy egyetemre, és ez eltart egy ideig, és akkor már érdemes elkezdeni a karriert is, ha vinni akarod valamire.
2011. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, leszámítva a 20 évesen gyerekvállalást. amilyen karrierre készülök, az csak fiatal korban végezhető, így nem akarok egy évet sem elpazarolni

15/L

2011. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!