Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt sokan, hogy a nemi erőszak a nők miatt történt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 17:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
mert bunkó f*szok, azért!
2010. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

mert a sok beteg férfi állat ezt elhihetik a nőkkel, hogy bizony ő miattuk van ez. pedig nagyon nincs így. és el is hiszik, ezért van az, hogy inkább magukba tartják az egészet, mintsem segítséget kérjenek.

szerencsére akadnak még normális, egészséges férfiak.

2010. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
mert egyszerűen beszűkült látókörűek. a nemi erőszakot nem lehet csak úgy kiprovokálni. az az erőszakot követő fejében születik meg, elhatározza, hogy megteszi. utána már csak áldozatot keres, odamegy egy részeg miniszoknyás lányhoz, odamegy egy egyszerű járókelőhöz, bárkihez, és megtámadja.
2010. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

amelyik férfi nemi erőszakra hajlamos, az beteg is egyben.

úgyhogy nekem ne mondják azt, hogy ez a nők hibája. önkontrollról lehetséges, hogy nem hallottak semmit... de aki megteszi, az azért teszi, mert birtoklás vágyai vannak. uralkodni szeret. és ha ezt ki is használja erőszakkal, az beteg. az ilyen kezelésre szorul. ezért nem is értem,h ogy miért pont a nőket hibáztatják legtöbb esetben.

2010. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Azért van benne valami, mert sok erőszak elkövető (pl. a cigány bandák), nézik, hogy kit kapnak el.
2010. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

"Azért van benne valami, mert sok erőszak elkövető (pl. a cigány bandák), nézik, hogy kit kapnak el."


a "nézik"-et úgy érted, hogy csinos, szép nőket erőszakolnak meg, ezért a nő hibája???

2010. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt merthogy szépek, másrészt szerintem azért is, mert sok esetben ki tudna a nő szabadulni, és nem történne meg vele a szörnyűség. de amikor az ember ilyen helyzetben van, egyszeráen képtelen ésszerűen gondolkodni

tudom miről beszélek, történt már velem is ilyen...

am szvsz ez egy nagy baromság. egy nő sem tehet erről. annak a beteg állatnak a hibája aki ilyet tesz...

2010. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
a nők a viselkedésükkel provokálják ki hogy úgy bánnak férfiakkal,mert ők mindent,mindenkit megkaphatnak,csak játék az élet,egyiktől a másikhoz,ők vannak a középpontban.egy férfi meg ha belefárad lehet évekig egyedül is nem érdekel senkit,és látja ezt a sok k.vát a net-en,az utcán minden 2.-3. nő teljesen ribancosan öltözik,csak arról szól az életük hogy játszanak mások érzéseivel és vágyaival.
2011. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Kedves utolsó,veled valami rohadt nagy trauma történhetett ha ilyen durva véleményed van. Elárulnám egyébként,hogy a nemi erőszak nem ruházattól függ. Ugyanúgy meg lehet erőszakolni egy nőt farmerban meg tornacipőben,mint magassarkúban meg miniszoknyában. Másrészt meg a férfi fejében ilyenkor nyilván megfordul a gondolat,de az,hogy ilyet tesz,bűntény,ami nem a nő hibája,egy nő sem megy úgy oda valakihez,hogy heló,erőszakolj meg.

Senki nem tehet róla,hogy egy beteg állatnak éppen ő jön be.A saját példámból tudom,sajnos majdnem történt már velem ilyen,pedig se szép nem vagyok,se k*rvásan nem nézek ki,csak éppen én voltam ott.

Ideje lenne gondolkodni is,mielőtt ilyeneket írtok és számtalan embert megbántotok vele,aki átesett már ilyenen.

2011. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
5%
Ez az "olyan" nők ellen szólt,nem a normálisok ellen,a szemét nők tehetnek a nemi erőszakokról.mivel ismerem az idáig eljutó gondolat meneteknek a felépülését nagyjából.
2011. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!