Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sincs valódi nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs valódi nemi erőszak?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem tökéletes helyre raktam a kérdést,de itt értelmes emberek szoktak lenni.

Szóval az a lényeg,hogy van egy lakótársam ,akivel ezen veszekedtem múltkor (ő pasi,én nő).A lényeg az volt,hogy szerinte egy nőt nem lehet megerőszakolni,mert ha valóban nem akarná,akkor kapálózna meg védekezne és így nem történhet meg az erőszak

Ha meg megtörténik,akkor valójában a nő erre vágyott csak még magának sem merte bevallani.És még élvezte is.

Van olyan aki még így gondolja?vagy szerencsére ez csak egy paraszt elmélete....


2011. aug. 24. 08:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon hülye felfogás.Szoktunk hülyéskedni a párommal,birkozni az ágyon.namármost tegyük fel ő lenne a támadóm,csinálhatnék akármit azt tenne amit akar hisz jóval erősebb mint én,lefogna és kész.nem vagyok kicsi és ő sem 150kg de igy is legyürne.
2011. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Le lehet fogni úgy egy nőt, hogy a férfi közben meg tudja erőszakolni!
2011. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ma a nemi erőszak napja van a gyk-n vagy mi? :):D


Szerintem igenis van nemi erőszak. Ha a férfi lefogja a nőt, igenis tudja arra kényszeríteni. Na ez az, amit nem kívánok senkinek...:(


21-L

2011. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

"mert ha valóban nem akarná,akkor kapálózna meg védekezne és így nem történhet meg az erőszak "


Ne akard, hogy valaki egyszer tényleg megtegye....

2011. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Én nem szoktam ilyeneket írni, de a szobatársad egy b* p*raszt. Szerinted hol van egy férfi ereje egy nő erejéhez képest? Sehol. De nyugodtan próbáljátok ki. A helyedben viszont ezerrel elhúznék onnan, mielőtt önként hagyod, hogy megerőszakoljon.


A barátnőmet sok éve megerőszakolták. Elhiheted, hogy nem akarta, azóta sem heverte ki.

2011. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Na ez se normális... Akkor is ez lenne a véleménye, ha mondjuk a börtön zuhanyzójában bekínálnák hátulról? Vagy ő is tudna védekezni, ha valóban nem akarná?
2011. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mi a frászt tudnál csinálni egy 100 kilós izomkolosszussal aki kikötöz? És ha többen vannak? 2-en vagy többen? Hogy kapálózol, ha egyik a két kezedet másik meg a lábadat köti? Hm????????
2011. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon komolyan azt gondolom, hogy ha esetleg többen lefogják az illetőt, és megverik, vagy kést szorítanak a torkához, esetleg akkor nevezném erőszaknak.

Engem kislányként (8 évesen) meg akart .... egy fickó, és nem sikerült neki, mert rúgtam, haraptam, ordítottam.

2011. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
én is ezt magyaráztam ennek a hülyének,de teljesen kiakasztott,folyton csak ezt hajtotta.Mikor mondtam neki,hogy és mi van avval akinek orvoshoz kell járnia mert szegény nem tudja feldolgozni ,arra meg az volt a válasz,HOgy azért megy orvoshoz,mert szégyelli,hogy ilyen beteges vágyai vannak és,mert kiprovokálta,hogy ez történjen vele.
2011. aug. 24. 08:55
 10/28 anonim ***** válasza:
68%

08:55!


Hidd el, egyedül is képes rá egy férfi, kés nélkül is...

2011. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!