Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondolnátok, ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok, ill. milyen benyomást keltene, ha meglátnátok egy ilyen öltözködésű pasit? Esetleg cikinek gondolnátok?

Figyelt kérdés

pl egy kombináció: Fekete zakó + szürke ing + farmernadrág.

Tehát ilyen "sportosan elegáns" öltözködésre gondolok.

Kort is, légyszives!


2010. nov. 24. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem a ruha számít, hanem az, aki hordja :D

Amúgy jó kombináció, nekem tetszik.

20

2010. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

nekem tetszene :D nem rossz ez a stílus:)


18 :)

2010. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én szeretem ezt a stílust

19l

2010. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik. Ezerszer jobb, mint amiket ma fel bírnak venni a (fiatal:14-20...éves) fiúk. 16/L
2010. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó a kombináció… De az a lényeg egyébként, hogy jól érezd benne magad… Ha csak feszengsz, mert nem érzed a sajátodnak, akkor az látszik… A csajoknál is biztosan észrevetted már, hogy van ilyen… Amikor minden cucc jó rajta, minden a helyén van, és mégsem stimmel…

Szóval a lényeg, hogy ha neked tetszik, ha magabiztos vagy, akkor másnak is fog…

Cikinek meg végképp nem ciki! Ez most ilyen trend vagy mi, hogy legyenek lazák, de mégis elegánsak… Én nekem tök bejön a dolog…

24

2010. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Bereczki Zoli is ilyen ruhában volt a megasztárban, csak fehér inggel.:D Amúgy, nekem is tetszik ez a stílus. :):D Olyan laza is, vagányabb is, és mégis visszafogott, elegáns. :D nagyon tetszik. :D
2010. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülyén nézne ki.
2010. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én szeretem az ilyet...főleg az ingeket farmerral :)
2010. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, szóval más oldalról nézem a dolgot. Nem kedvelem az ilyen álelegáns díszelgő farkakat. Tisztelet a kivételnek.
2010. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én nagyon bírom a zakó + farmer kombót. :))

L/18

2013. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!