Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal nem védekezünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem védekezünk és már4éve együtt vagyunk de tegnap este szeretkeztünk szintén nem védekeztünk az aktus után 2órával megint együtt voltunk és nem mosta meg nem is volt wc-n igy lehetek terhes? Mennyi esély van rá hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 12:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nincs baj azzal ha terhes vagyok mert megtartanánk a babát!! tudom hogy az elő nedvtől is terhes lehetek és hogy kellene védekezni! De 1 nem szedhetek gyógyszert 2 amint mondtam nem baj ha terhes leszek!! Csak meg szerettem volna tudni hogy menyi esélyem van igy teherbe esni kb!! Tudom hülyén hangzik de valamilyen szinten nyugtatás és öröm minden válasz mivel még nincsen babánk de szeretnénk igaz nem most mert építkezünk!!! Nem vagyunk felelőtlenek!!
2010. nov. 29. 10:30
 12/12 anonim válasza:
hasonló eset fordult elő nálunk is, de a párom menszesze utáni 1. nap történt... amikor elvileg nem lehetne terhes, szerintetek lehetséges, hogy ennek ellenére teherbeesett?
2011. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!