Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek az ilyen lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés
először utál, aztán megszeret; vagy szeret, de nem meri kimutatni, ezért úgy tesz, mintha utálna. Aranyosak is belül,Na?
2011. aug. 28. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
He?
2011. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
aki fél kimutatni az érzéseit és ezért inkább keménynek tetteti magát de belül nagyon is aranyos :)
2011. aug. 28. 13:27
 3/12 anonim ***** válasza:
jobb has tudod h az ilyen nők a legnormálisabbak..
2011. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
-s
2011. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a baj az ilyen nőkel, hogy a pasik nem biztos, hogy kiszúrjak a kemény belső mögött rejtőző cuki falatot, akinek meg összejön annak csak kemény munkával és a végére a barát zónában lesz a helye...

17/F

2011. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, egy ugyan ilyen lányba vagyok szerelmes..csak nekem ez úgy jön le mintha leszarna:D de szerintem le is szar...szóval inkább elérhetetlennek mutatkozik ez meg.

Én nem szeretem már személy szerint.:/ lehet tényleg ez a normális..de nekem nem esik jól:D

2011. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs az ilyenekkel, csak az a baj, hogy honnan tudjam, hogy csak erősnek tetteti magát, és igazából szeret, ha azt látom hogy le se sz.ar.

Szóval inkább mutatná ki őszintén az érzéseit, és akk az sokkal jobb lenne....de mind1, nyílván alakítható a természetünk, de ez sokaknál nehéz dolog.

2011. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha legalább egy picit átlátok a dolgon, akkor nagyon tetszik. Magyarán, ha nem azt hiszem, hogy tényleg a pokolba kíván
2011. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"Szeretitek az ilyen lányokat?" de azt nem írtad, hogy mit! felgyújtani, vagy elviselni szódával?
2011. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hááát én nagyon utálom az ilyeneket 2ilyen eset volt amikor ilyen csajba szerettem bele...leszartak vagyis úgy tetteték aztán amikor megnyíltak felém meg stbstb akk meg már megutáltam őket h mindent megteszek h legyen vmi és nm érdekelte őket...kb ennyi aztán meg én voltam a szemét....
2011. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!