Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok. Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok. Eddig még nem volt egy kapcsolatom sem.Senkinek nem kellenék?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre nem érzem úgy, hogy bármit is lekéstem volna. Csak néha jó lenne ha valaki szeretne és én is szerethetnék valakit. Nem tartom csúnyának magam és a humoromra sem panaszkodott még senki. Versenyeken indulok amiken 1. vagy 2. helyezéseket érek el. A tanulmányi eredményeim is jók (na jó....a reál tárgyakból sosem voltam jó, de a 3-as szintet tartom). 6 éve hegedülök 2 éve énekelek. Ha van időm akkor színházban vagy a barátaimmal vagyok. Bulikba nem szoktam járni. Én egy jó színházi előadást többre értékelek mint egy bulit. De ez ízlés kérdése. Sajnos a szerelem terén csak csalódásokat éltem át eddig. Már vagy ezerszer megfogadtam, hogy nem esek mégegyszer ugyanabba a csapdába de ezt sose sikerült betartanom. Most úgy alakult, hogy az összes eddigi komolyabb szerelmem ugyanabba a középiskolába jár ahova én. De ez lényegtelen. Megint szerelmes vagyok egy fiúba. Ő 11.-es én 10.-es vagyok. Eléggé titokzatosan intéztem, hogy tudassam vele az érzéseimet. Magyarul ő nem tudja, hogy ki vagyok de emailezünk. Félek, hogy egy idő után rá fog kérdezni, hogy ki is vagyok. És akkor már nincs visszaút! Mit tegyek???
2009. jan. 15. 15:31
 1/4 anonim válasza:
Ne várd meg amíg rákérdez, mondd meg neki most, hogy ki vagy! :-)
2009. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kissé furcsa, hogy a kérdésnek nem sok köze van a leírásnak, vagy legalábbis én nem értem a kapcsolatot. Ahogy azt sem, hogy most mire is szeretnél választ kapni: arra, hogy nem kellesz-e senkinek, vagy hogy mit csinálj a fiúval. Nos, az elsőre valószínűleg nem lehet azt mondani, hogy így van, hiszen 16 évesen már éltél át csalódást is. (én ismerek olyan nagyon népszerű lányt, aki ilyenkor csókolózott először) Ha meg ezt kevésnek tartod (ergó már valamilyen komolyabbat várnál el), akkor meg ne tagadd, hogy úgy érzed, valamiről lemaradtál. Idővel kialakulnak ezek a dolgok. Más kérdés, hogy a leírásod alapján nem igazán töltöd olyan dolgokkal a szabadidőd, ahol veled egykorúakkal ismerkedhetnél.

Ha viszont a fiúval kapcsolatban érdekelne a véleményem, akkor egy dolgot tudok mondani: nem tudom, egyébként milyen kapcsolatban vagy vele, de ha rákérdez, és nagyon erősködik, akkor személyesen mond meg neki. Ha akaraz valamit, egy "fantommal" úgy sem fogja mondani, hogy járna...

2009. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj! Ha az e-mailokban magadat adod akkor semmi baj!

Ha érzed hogy ő is próbál feléd közeledni akkor írj valami olyat az e-mail-ba ami csak rád jellemző

pl.:

te: a suliban lesz majd rajtam egy piros sál

és ha meglátod a fiút akk indulj el felé

vagy tanítás után kérd meg hogy kísérjen haza


16/F


rem segítettem

2009. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is értem, most anonymban tolod emailben? Az úgy elég izé, mert ha nem tudja ki vagy, úgyse lehet olyanokról beszélgetni.
2010. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!