Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy évfolyamtársam(naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy évfolyamtársam(naponta sokszor talizunk) teljesen belezúgtam. Felejtsem el? Hagyjam békén? Vagy maradjon minden így?

Figyelt kérdés
egy 15 éves budapesti srác vok.van egy évfolyamtársam(naponta sokszor talizunk) teljesen belezúgtam.elmondtam neki.ő mindig annyit mond h ne adjam fel és akkor még bármi lehet.de néha már elegem van hogy mással talizik mindig és eltervezem h nem szólok hozzá de nem megy.aztán mindig megmagyarázza hogy bármi lehet és ilyenkor meg megint azt hiszem lehet valami.szinte minden héten ez van.most csak jáccik velem vagy mi?ő is 15 éves.
2009. jan. 15. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!szerintem ha mással találkozgat akkor felejtsd el!szorakozik!ha a karna töled valamit már rég eggyüttjárna veled,nem mással randizna!
2009. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy játszik veled, esetleg még ki is nevet a hátad mögött. Akármilyen nehéz, azért az önbecsülésedet ne hagyd a sárba taposni, és ne találkozz vele többet. Pár hónap múlva nevetni fogsz rajta.
2009. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!