Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a kedves szerelmed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a kedves szerelmed, mert félig roma származású?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 02:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem számít ez a dolog.Hány srácot látok zsidó csajjal kézenfogva sétálni és az tényleg émelyít,mégis együtt vannak gond nélkül.
2010. nov. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a srác, akiért bomlok, minden valószínűség szerint zsidó...azelőtt én is "émelyegtem" az ilyentől, de a szívnek nem lehet parancsolni...ha megszeretsz valakit, mindegy, milyen a bőre színe, a vallása, vagy az anyanyelve, akkor már őt magát nézed, nem ezeket a "külsőségeket"
2010. nov. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Fura,hogy ez egyáltalán kérdés. Ez egy olyan dolog amit az ember nem magának választ. Elítélni ilyesmi miatt bárkit is, elég primitív dolog szerintem.
2010. nov. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg igen :(
2010. nov. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Aki ilyen miatt elhagyja, az valószínűleg össze sem jön vele, pont emiatt. Így nem sok értelme van a kérdésnek.
2010. nov. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdésem az lenne,hogy mióta ismered és mennyire vagytok "jóban"?Ezenkívül,hogy hány évesek vagytok?
2010. nov. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
03:50-é a pont. Ez egy értelmetlen kérdés. Az ember se arra nem ilyen korban, egy párkapcsolat közepén döbben rá , hogy utálja a cigányokat, se arra, hogy : nicsak , az én kedvesem, meg félig cigány. Ezt eddig észre sem vettem! :)
2010. nov. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szerintem minden különbség kicsit riasztó lehet. a kérdés pedig nem teljesen értelmetlen... mert gondolj bele, amíg csak ketten vagygtok egymásnak, csak egymásra gondoltok, addig nem annyira zavar, csak amikor fel kell vállalni a kapcsolatot, akkor kezd zavarni a hovatartozása...

először azthittem elhagy majd a barátom, mert arab vagyok, de nem hagyott el, sőt, azt mondta, tetszik is neki:)

2010. nov. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy igen, nem akarok rettegésben leélni az életemet!
2010. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

Nem bírnám benyelni.

Szóval összesem jönnék ilyenekkel.

2010. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!