Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudod felkelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudod felkelteni egy srác figyelmét msn-en?

Figyelt kérdés
Kort is légyszíves.
2010. nov. 28. 12:25
 1/10 nielindi ***** válasza:
webcam.
2010. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

-{:-)

MSN sex

Kor: függőséget okoz

2010. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mindig újabb témákról beszélgetsz vele. Te is ráíratsz, ha szeretnél beszélni vele. Ne várd folyton, hogy ő írjon. (én már nem egyszer pórul jártam a büszkeségem miatt) Próbálj mindig humoros lenni, és ne folyton ugyanarról beszélj vele. Remélem segítettem:) 17/L
2010. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

természetesen rá szoktam mivel nem várom el,hogy csak ő írjon...

Egy kapcsolat legyen az baráti/pár két oldalú , nem egy.

Köszönöm a tippet :)

2010. nov. 28. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Az msn egy nagy kalap fos...Az emberi kapcsolatok és kommunikációk beteljesülése a közvetlen kapcsolat face to face... Ott alkalmad nyílik felhívni magadra a figyelmet!

Az emberek többsége nem a számítógépükkel szeretnek randizni, dumcsizni és szexelni! Hanem hús vér emberekkel...


32/F

2010. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nos én konrétan arra gondoltam,hogy hogyan tudnék egy találkozót elintézni,mert félek megkérdezni.....
2010. nov. 28. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőle, hogy ő mennyi msn-en eltöltött idő elteltével hívna randizni egy lányt...Lehet ráutaló magatartást is gyakorolni... XD
2010. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom valami cseten, vagy társkeresőn ismerkedtetek össze. Jó ha legalább egy fotót váltottatok már. Ha tetszik a kép és az írogatások alapján, azt kell neki mondani, amikor legközelebb fenn vagytok, hogy ne értse félre, de mit gondolna egy személyes találkozásról. A legjobb, ha első randin sétálgattok a belvárosban, és beszélgettek. Ha hideg van, esetleg be lehet ülni egy teára valahová. Ja és nem jó jövő Karácsonyig húzni a dolgot. Holnap, vagy holnap után, vagy olyan 3-4 napon belülre beszéljétek meg, mert különben túlkombináljátok a dolgokat. Onnan már csak rajtatok múlik minden. Ha más nem is lesz, legfeljebb dumálsz egy jót valakivel. Ui.: Valószínűleg balf.szkodik a gyerek kicsit, ha eddig ő nem említette a tali dolgot. Akkor légy hozzá türelemmel. A másik lehetőség, hogy ő nem úgy gondolja a dolgokat, mint te. Mindenesetre egy próbát megér. És szerintem nem gáz, ha először a lány kezdeményez, ha időnként a pasinak is átengedi a lehetőségeket.

28/F

2010. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,akkor majd lebeszélek vele egy találkozót.

:)

2010. nov. 29. 09:22
 10/10 anonim ***** válasza:
kapcsolj kamot es barmivel
2010. dec. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!