Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én csesztem el a kapcsolatunka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csesztem el a kapcsolatunkat? Először azt hittem nekem van igazam, de már kezdem bemesélni magamnak hogy lehet én szúrtam el az egészet.

Figyelt kérdés

Tegnap a barátommal csúnyán összevesztünk, mert a barátnőmmel leveleztünk, volt egy kis gondja szegénynek na és megkértem hogy ne mondja senkinek.Én pedig nem akartam hogy meglássa a barátom hogy miket ír nekem.Mondtam a barátomnak hogy ne nézze meg a levelet amit a lány ír.

Viszont megkérdezte a pasim tegnap ki a fontosabb a barátnőm vagy ő azt feleltem hogy a barátnőm mert ő nem akar magának kitulajdonítani.Összevesztünk tegnap este óta ez megy hogy én egy dög vagyok amiért nem akartam engedni hogy megnézze a levelet és hogy azt merészeltem mondani hogy a barátnőm fontosabb.Szerintetek igaza van a pasimnak ha ez miatt szakít velem?


2010. nov. 28. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs igaza, egy szemét barom!
2010. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi köze van ahhoz, amit írt neked a lány? És még ilyeneket mer mondani neki, hogy válassz?! Helyesen döntöttél!
2010. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*neked
2010. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a levél miatt szakít, nem is kár érte. Hogy a barátnőd fontosabb, az egy kicsit erős volt, de abban a helyzetben talán ez volt a legjobb válasz. Tehát ne hagyd, hogy bűntudatot keltsen.
2010. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!