Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem Őt, de a szüleim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem Őt, de a szüleim nem engednék a kapcsolatunkat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és egyszer egy bulin összejöttem egy pasival, kb 25-nek nézett ki. Úgy gondoltuk, hogy aznap jó érezzük magunk, de semmi több. Viszont olyan édes volt, hogy rögtön beléestem, s valahogy ő is így volt vele. Mikor megtudtam, hogy 34, akkor azt mondtam, hogy tényleg ennyi volt. Látszólag ő is elfogadta, de végül nem adta fel. Ideköltözött, mert volt köztünk kb 250 km. Látta rajtam, hogy szeretem, nem tudtam leplezni, ezért nem adta fel viszon erőt vettem magamon, s azt mondtam, hogy nem szeretem, így elment. Majd 2 hónap múlva visszajött, mert azt mondta nem bírja nélkülem.

Én nagyon szeretem őt, de túl nagy köztünk a korkülönbség és ezt a szüleim nem engednék, meg mindenki furán nézne ránk. Szóval nem tudom, hogy mit csináljak, mert ha a közelemben van, nem tudom leplezni, hogy szeretem Őt és ezt látja.

Mit csináljak?


2010. jún. 5. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ez nehéz helyzet.megkell hagyni.

szerintem barátkozz meg ezzel a korkülönbséggel.:)ha szereted akkor nem biztos h rögtön tovább tudnál lépni....lehet lelkiismeret furdalásod lenne. 1 próbát mindenesetre megér, és a szüleidnek nem muszály rögtön mindent tudniuk. a te életed , nem az övék!

ha meg pár évvel idősebb leszel akkor lehet hogy máshogy fogsz viszonyulni a korkülönbséghez. de végülis a te döntésed lesz. akarod e az éeltetedet egy jóval idősebb férfivel leélni?Hmm?

2010. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, nem egy életre kötöd le magad egy férfi mellett, egy 34 éves mellett nem is tudnád, mivel gondolj bele, mikor ő már csak döcög a szexben te még aktívan hajszolod. Ezért egy tapasztalatnak jó, használd ki, vágj bele, de végig az lebegjen a szemed előtt, hogy egyszer úgyis vége kell, hogy legyen. Mert előbb-utóbb olyan párt kell választanod, akivel nincsenek köztetek generációs különbségek és ugyanazt az utat hasonló gondolkodásmóddal tudjátok végig járni.
2010. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören, sz.rd le mit mondanak a szüleid. Nagykorú vagy, azt csinálsz amit akarsz.
2010. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a szüleid bölcs emberek... igazuk van!

hagyd a csávót és keress hozzád illőt...

2010. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szerelem nem szabhat határt.

Megtudta oldani, hogy a 250km távolság semmi legyen. Megtudnátok oldani, hogy a korkülönbség semmi legyen. :)

Én úgy gondolom, megérné a szüleidet szoktatni a gondolathoz, hogy együtt vagytok

2010. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt évfolyamtársam most 20, csávója 34 vagy 36, már vagy 3 éve együtt vannak.

Nem mondom, hogy összeillenének, de ezt csak ő érzi.

Tehát: TE ÉRZED!

Ha már tudatosan azon agyalsz, hogy hogy lehetne befejezni, de nem szeretnéd, akkor majd jól felcsinál téged :)

2010. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!