Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác mindenhol szőrtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác mindenhol szőrtelenít, akkor ugyanezt elvárja a partnerétől/barátnőjétől is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen. De a haj maradhat.
2010. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom. Eleve irtózok a teljesen szőrtelenített pasiktól, úgyhogy nincs tapasztalatom.
2010. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Mindenhol? Frankón borotválja a lábát is? Csak mert akkor nincs barátnője, hanem pasija van.
2010. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hónaljra + intim részekre gondoltam
2010. nov. 29. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha en borotvalnam magamnak mindenhol valoszinuleg azert tennem mert nem nagyon vagyok megbaratkozva a szorrel:-D

Szerintem elvarja.

18 f/karpatalja

2010. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Én pl borotválom a kukimat, de jobban szeretem ha egy nőnek szép szőrös a puncija!

28F

2010. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Utálom a szőrtelen pasikat. Volt szerencsém találkozni és összejönni egy ilyennel, tipikus izomkolosszus, sehol egy szőrszál (csak egy pici haj). A humora és a modora fogott meg annyira, hogy összejöjjek vele. De soha nem bírtam úgy hozzáérni, mint egy férfihoz, akit kívánok. 21 évesek vagyunk mindketten, kb. 1 hónapot voltunk együtt, és ezalatt az 1 hónap alatt pár csókon kívül semmi nem történt köztünk, pont ezért. Elmondtam neki, és azóta barátok vagyunk. Nekem van egy barátom 9 hónapja, kis tarzan, imádom, nem is engedem neki, hogy akár csak egy szőrszálat kitépjen akárhonnan. :D A volt barátomnak pedig van egy barátnője 2-3 hónapja, akit nem zavar a szőrtelensége. Szóval embere válogatja.

Ja, a kérdésre válaszolva konkrétan:

A srác nem várta el tőlem, hogy legyen nekem is mondjuk csupasz karom, mint neki.

2010. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Ht, nemtudom én a hónaljamat és a fannszőröm nagy részét borotválom, és igen elvárom hogy egy csaj is borotválja a hónaljt, punciját...
2010. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
34%
mért te nem gondoltál rá hogy szőrteleníts????én nem érnék hozzád.
2010. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem átlagban elvárják az ilyen pasik, hogy,ha ők borotválják akkor a partner is borotválja,de vannak kivételek.
2010. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!