Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy srácot elszakítani a barátnőjétől úgy, hogy csak az enyém legyen?!?

Figyelt kérdés
Elég idős vagyok már ahhot, hogy egy komoly párkapcsolatba belekezdjek. De ahányszor megtetszik egy fiú annyiszor kiderül, hogy jegyes, vagy jobb esetben "csak" barátnője van. Most is így történt. Van egy fiú, egy cégnél dolgozunk. Szóval látjuk egymást nap, mint nap. De van barátnője :( Nem tudom minek vegyek azt amit felém mutat, hogy csak szimpátia van köztünk vagy esetleg ő is úgy e érez mint én (mert én már beleszerettem). Sokszor érzem azt, hogy igenis ő is úgy gondoljaô hogy esetleg lehetne több is köztünk, mint csak "barátság", de viszont néha úgy érzem, hogy csak egy nagy nulla vagyok számára. Nem merem megkérdezni, mivel egy munkahelyen dolgozunk, ezért félek, hogy csak hülyét csinálhatok magamból. Ezért kérem a ti tanácsaitokat, hogy hohy lehetne megszerezni úgy egy pasit, hogy elfeledje még azt is, hogy barátnője van. Kérem segítsetek :( egy elkeseredett és magányos lány :(
2010. okt. 27. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
bocsika, ilyenben nem adok tanácsot. mélységesen lenézem az ilyen férgeket...
2010. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért választnál másokat szét? Én az ilyem embereket annyira elitélem... szánalom.


Ha egyébként van barátnője a palinak,és szereti.. nem fogja elhagyni te miattad,ezt jól vésd az eszedbe.

2010. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én ha szeretnék valakit, akkor a másikat aki próbálkozna finoman elküldeném. A finomat nem durván értem, hanem normálisan. Hagyjon békén, majd eldöntöm én h mi lesz.
2010. okt. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy nehéz ilyenben segítséget kérni. De aki volt már ilyen helyzetben biztosan megérti, hogy mit érzek most. és bocsi, hogyha nem csak másokkal törődök, hanem végre magammal is. Szeretnék boldog lenni, bármi áron. Nekem ez a srác kell!! és nem adom fel míg az enyém nem lesz! csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá..félek...
2010. okt. 27. 23:24
 5/15 A kérdező kommentje:
én ha szeretek valakit, akkor nem förtölgetek vele a munkahelyemen... talán nem véletlenül szerettem bele abba a valakibe..nem gondoljátok?!?
2010. okt. 27. 23:25
 6/15 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen helyzetben, csak fordítva. Konkrétan meg akartam ölni a másik pasit.

A többiek lebeszéltek róla, és azzal érveltek, hogy rendes ember vagyok.

Szerettem a lányt, és örültem, hogy boldog vele. Majd elmúlik az érzés nyugi.

2010. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A flörtölgetés a másik oldalról ártatlan bájcsevejnek tűnhet... Esetleg udvariasságnak, vagy kis rosszaságnak, amiből semmi baj nem származhat.

Másrészt én sem tartom etikusnak párok szétválasztását.

Harmadrészt: Házi nyúlra nem lövünk.

2010. okt. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De megint miért én várjak, hogy múljon el az érzés? annyit vártam már, mindig várok valakire és észre se veszem és az évek szép lassan elhaladnak mellettem. Miért én vagyok a mocsok? Miért ne lehetnék egyszer én az aki "győzelmet" arat? Miért???
2010. okt. 27. 23:29
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

nem tudom, mi megy végbe az ilyen nőkben, h kizárólag kapcsolatban élő férfiakra gerjednek rá... nem véletlenül vagy magányos, direkt rájuk hajtasz. Nem szégyen, ha megtetszik egy olyan, akinek van valakije, az ilyesmit nem lehet kontrollálni, de az más tészta, hogy ennek ellenére meg akarod szerezni.

kívánom, h a srác elküldjön a büdös p*csába...

2010. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Szánni tudom az ilyen szerencsétlen nőket. Tudod hol érdekled azt a pasit, csak bebeszéled magadnak. Azok a férfiak, akik komoly kapcsolatban vannak, esetleg már jegyesek, magasról tojni fognak rád. A hűtlenebb típusnak talán jó leszel pár dugásra, de a barátnőjét tuti nem fogja otthagyni érted. Nőjél fel és keress független pasit kislány.

24 N

2010. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!