Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, leginkább (lányok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, leginkább (lányok is írhatnak) Az baj, ha a fenekem nem túl kemény?

Figyelt kérdés

Szóval egy kicsit lötyög...


( Olvastam itt pár hsz-t és hát kicsit furcsállom, hogy itt "mindenki" kemény popsit akar... )


2010. nov. 29. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj.
2010. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jobb, ha kemény, de ez is olyan dolog, mint minden más a külsőségek sorában: ha szerelmes a férfi, nem érdekli már, hogy néz ki a lány.
2010. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze hogy az a jó ha kemény, de a 2. válaszolónak igaza van
2010. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Alig van olyan lány/nő, akinek legalább félkemény (kicsit sportos) feneke, combja, hasa legyen. Sajnos! Sportos lányok/nők meg még ritkábbak.


A vékony lányok is a osk semmittevéstől löttyedtek.

2010. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudod, én inkább azt sajnálom, hogy túl sok itt az elvárás. De azért kíváncsi lennék, hogy a férfiak többsége mit tesz azért, hogy ők is a maximumot hozzák ki magukból(?)...Mert hogy a nőktől azt várják, hogy mindig üdék legyenek, kemény popsikkal. De ha nem ilyen, akkor mehet a sunyiba.

Egyébként meg kinek van arra ideje, meg pénze ( ha kondiba megy ), hogy mindig edzett legyen?!?

2010. nov. 29. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Nem vagyunk tökéletesek, nem vagyunk egyformák. Ha téged zavar és van kedved, tornázz rá kicsit! Vannak nagyon jó, otthon végezhető gyakorlatok.
2010. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szoktam tornázni, de mivel alacsony vagyok nem állna túl jól az izmos láb. amúgy vékony vagyok.
2010. nov. 29. 21:20
 8/9 anonim válasza:

Amúgy csak a férfiak egy bizonyos részének vannak elvárásai. Ők pedig általában a sznob, elkényeztetett, apuci kedvencei....

Azokkal meg nem kell foglalkozni.


Az szerintem sem baj, ha egy nő sportos, de azt sem szabad túlzásba vinni. Meg amúgy is, nem vagyunk mind egyformák és pont ezért szép a világ.

Példának okáért én először szeretem jobban megismerni az illetőt, hogy milyen, a külsőségek csak másodrendűek számomra.


19/F

2010. nov. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 milliárd férfinak nem tetszhet ugyanaz... Bár tény hogy jó ha kemény feneke van a lánynak, de ha olyan bnőm lenne, akié löttyedt, az sem zavarna. Mindenkinek más az igénye, ezt el kell fogadni.
2010. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!