Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves lányok! Szemeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves lányok! Szemeztek olyan sráccal többször is aki nem tetszik, vagy csak olyannal aki tetszik? Egyáltalán szemeztek olyannal aki nem tetszik?

Figyelt kérdés
Ha nem tetszik, akkor "nem tetszik, ezért nem nézem" alapon kerülitek a tekintetét?
2010. nov. 29. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
18 vagyok, de én olyannal szemezek, aki tetszik, szerintem nagyjából mindenkinél így van. vagy a pasiknál nem így működik??
2010. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De igen, így működik :) Ha látom hogy néz de nem tetszik akkor nem nézem, nehogy azt higgye bejön nekem... Ha tetszik akkor meg nézem én is őt, aztán ha elég bátor vagyok akkor leszólítom :)

A kort csak azért írtam, mert esetleg ez a korosztály már érettebben gondolkodik. Egy fiatalabb, éretlenebb lány lehet hogy nem tudja hogy miért nézi egy fiú, és csak azért nézi mert ő is nézi :)

2010. nov. 29. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Én néha úgy megbámulom a ronda csávókat, hogy azt hiszik szemezek velük, pedig valójában arra gondolok : Bakker, de ronda...
2010. dec. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8:59! én is jártam már így és alig lehetett levakarni.

Én csak azzal szemezek aki tényleg bejön. De szokásom az embereket figyelni és ez néha rosszul sül el ilyen téren (a "megfigyelt" félreértheti a dolgot).

2010. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!