Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti csak akkor szemeztek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti csak akkor szemeztek/néztek egy lányt, hogyha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Mert ha nem tetszene nektek, akkor nem bámulnátok, ugye?
2011. okt. 9. 21:43
 1/9 A kérdező kommentje:
*csak normális válaszokat kérnék! köszönöm.
2011. okt. 9. 21:43
 2/9 anonim ***** válasza:
én akkor sem bámulom ha tetszik, csak megnézem, és ha látom h van visszajelzés esetleg odamegyek 16f
2011. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Természetesen csak azért, mert bejön!


De úgyis látod, ha többször keresem a tekinteted, akkor tudhatod, hogy bejössz nekem. :)


Nem olyan nehéz ezt megérteni.


De most én kérdeznék.


Ti lányok mivel jelzitek, ha tetszik egy ismeretlen fiú nektek a buszon, utcán?

2011. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én például gyakran nézem, esetleg mosolygok is :)
2011. okt. 9. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, biztos én nem vagyok normális, de nem feltétlenül. Van olyan, hogy hosszan nézek valakit, pedig nem tetszik, csak valahogy olyan... érdekes, talán ez a legjobb szó. Nem tudom elmondani igazán sajnos.

Mondjuk ez majdnem hogy mindig úgy van, hogy van egy tudásom hozzá, pl. hogy ő bejön valamelyik ismerősömnek (ez a leggyakoribb), vagy hogy valakinek a rokona / ismerőse, stb.

És persze ilyenkor próbálok úgy tenni hogy ne vegye észre, tehát a szemezés-re ez nem igaz. Az max. osztálytársnál, havernál lehet.


Utolsó: Ezt ne is kérdezd, soha nem fogod megtudni :)

2011. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolódok az előző válaszolóhoz. Nem feltétlenül csak akkor nézek egy lányt, ha tetszik. Van amikor csak egyszerűen érdekes, sőt van amikor pont ellentétesen, egyáltalán nem tetszik. Ezt igazából nem tudom én sem megmondani, hogy miért nézem. De az valóban igaz, hogy leggyakrabban akkor nézek valakit, szemezek valakivel, amikor tetszik. F/17
2011. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha egy kakas beszabadulna az osztályterembe azt is megbámulná mindenki, mégse akarná megdugni
2011. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam szemezni a csajokkal mert nem merek. Megnézni megnézem, de csak akkor ha nem látja.
2011. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 oktober15 válasza:
Dugás előtt is szoktunk szemezni... :)
2011. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!