Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy zavar az óvszer?

Figyelt kérdés

Az állóképességemmel nincs gond. Az étvágyammal meg pláne.

Mikor odakerül a sor, egy kis ideig birom óvszerben, de végig sosem jutok. :( Elkezd lankadni, majd pedig nem érzek abszolult semmit, csak az óvszert, de az rendkívül zavaró. Az eddigi barátnőimmel nem kellett használnom, de a mostani egyenlőre nem akar tablettára váltani. Mit tegyek?


2010. nov. 30. 02:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Talán hozzá tudsz szokni egy idő után.Gondolj inkább a csajra erőteljesen közben.
2010. nov. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak a páromra gondolok közben. Azzal semmi gond. Többször is próbáltuk már. Gondolod cirka 10 alkalom után még megszokhatom, ha eddig nem sikerült? Próbáltam már minden félét.. ultra véknyakat is.. de semmi.. :(
2010. nov. 30. 02:44
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Több ok is lehet. Ha korábban a többi csajnál nem volt gond, akkor a mostaninál ne akard túlságosan is bebizonyítani magad, mert "görcsölsz" fejben és ez a vége. Lazíts. A gumi miatt meg nem kell aggódni, van olyan hogy "ultra thin" és észre sem veszed. Ha meg igen, akkor nem köt le a csaj, vagy ő nem tud segíteni annyira...

Apropó, meg lehet ezt beszélni, és lehet közösen választani gumit is, van millió egy fajta - és amelyiket nem érzed (és persze jól is vetted fel a munkaruhát) - akkor az a tuti. Ha túl nagyot (vagy erőset, mert vad bika vagy) veszel és túl szoros, akkor se tesz neki jót.

2010. nov. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: Ha nem megy sehogy sem, kérd meg a párod, hogy ne nyúljon hozzád csak kézzel, és olyan ruhában ami látszat, de nem láttat. Ezen felül tiltsa meg hogy te hozzáérhess. Majd közösen próbáljatok meg rájönni mi az ami mozgatja a fantáziád, úgy hogy te semmit sem tehetsz. Az nem árt ha egy kicsit kreatív a párod.
2010. nov. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az "ultra thin"-t már próbáltam. Jelenleg másik típusból szándékozom kipróbálni szintén az ultra véknyat. Köszönöm a hozzászólás. Fel is vetem neki ezeket amint tudom. Esetleg a nem hormontartalmú fogamzásgátlókról mi a véleményetek? Mennyire megbízhatóak? Merjem ajánlani ezt a megoldást, ha nem javul a helyzet?
2010. nov. 30. 03:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem sokat tudsz tenni. Én is használok, és engem is zavar, viszont a barátnőm meg már nem akar tablettát szedni. De ha ráveszed, hogy szájjal kényeztessen minél többet, legalább akkor nem kell használnod.
2010. nov. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Idő után fog javulni csak. Költséges dolog, de recskázhatsz is gumiban, hogy hozzászokj. De ez költséges, inkább csináljátok és idővel menni fog. (Mivel az előző kapcsoaltaidban nem használtál gumit, nem szoktál hozzá.)
2010. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%

Végülis idővel, minden sz.rhoz hozzá lehet szokni. - csak gondolom.



Ahhoz is, ha sitten seggbe kurnak. - végül az a fontos hogy a másiknak jó legyen és a tudjuk a szegény másik nem jut nőhöz!

Ahhoz is, ha apád kur meg. - végül az a fontos hogy a másiknak jó legyen. Biztos frusztrál szegény.

Ahhoz is, ha óvszert kell használni.. - végül az a fontos hogy a másiknak jó legyen. Végül őt könnyen lehet, hogy nem zavarja. És az sem zavarja, hogy ha neked szar.

2010. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Keres olyan nőt, aki nem erőlteti rád az a sz.rt!
2010. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A spermicid, amire te gondolsz, az nem megbízható önmagában. Legalább megszakítás kell mellé, vagy esetleg pesszárium.


Egyébként volt egyszer egy hozzászólás itt gyakorin, ami elgondolkodtató:

A srácnak mindig lelankad az óvszertől, úgyhogy megszakítást alkalmaztak. Miután ezzel a módszerrel a leányzó sikeresen teherbe esett, utána sosem lankadt le a párjának...

2010. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!