Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a külső alapján ítélik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a külső alapján ítélik meg a fiúkat a lányok, amikor meg folyamatosan azt állítják, hogy egy pasinál a külső nem számít?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet igazat mondani,miért mondják,hogy a belső számít a fiúknál,amikor nyilvánvaló,hogy nem igaz?

Miért van az,hogy manapság modellpasinak kell lenni ahhoz,hogy barátnőm lehessen?!


2010. nov. 30. 16:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

2. vok:


Nem úgy gondolom ,hogy modell csajnak kell lennie minden nőnek meg Jessica alba legyen mindegyik a pasik meg Brad Pitt. De legyen igényes ápolt ne ugy nézzen ki mint egy ágról szakadt persze van akinek a csövesek jönnek be az is lehet... Szóval nem mindegy a megjelenés....


Van akinek a molett nők tetszenek de azok is nézhetnek ki normálisan igényesen

Meg minden nő....

2010. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Igen, de ha valaki megfelel,szeretne megfelelni a követelményeknek ápolt stb..

de mégis van valamilyen kisebb testi problémája.. na akkor mi a helyzet?:O

2010. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
19 vagyok,lány, de rám ez nem igaz. Én akárkivel szóba állok, ha csúnya még akkor is, de ha van benne csöppnyi intelligencia,valami olyan plusz dolog,ami megfog nem zavar cseppet sem a kinézete. És ezt őszintén mondom. Persze ha csúnya is,és buta is,akkor hagyom a fenébe, de másképp ez a legkevésbé fontos, ha hiszitek, ha nem (:
2010. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Ez is változó mert kinek mi a szép....
2010. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Persze, megy a ködösítés, hogy a szépség relatív, meg csak az ápoltság a fontos... de mindez nem igaz. Ha valaki átlagosan néz ki, és tényleg ad magára, annak lehet némi esélye.

De ha valaki valóban csúnya (aszimmetrikus arc, bőrhibák, stb), akkor tök mindegy, hogy mennyire ápolt, intelligens, vicces, a kutyának sem fog kelleni. És sajnos tapasztalatból beszélek.

2010. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem igaz, h a lányoknak csak a külső számít, meg csak a jó pasikat vesszük észre. Azért nem igaz, mert mindenkinek más a jó pasi, pl. van olya lány osztálytársam, akinek az ilyen félcigány pasik tetszenek, én olyannal szóba se állnék (nem azért, mert cigány félre ne értsétek), azért mert nem az esetem, nekem más típusú pasik jönnek be. Mindenkinek meg kell találni a maga kategóriáját és abban keresgélni. De disco-ba például rengeteg pasi elköveti azt a hibát, h nem a saját kategóriájában keresgél, hanem 'modelllányoknál' próbálkozik, és még meglepődik, h ki lett kosarazva -.- Tehát én így gondolom ezt az egészet. 18/L
2010. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Értem, de aki nem tehet semmiről??

Normális,vicces,ápolt(NEM CIGÓ) :D csak esetleg valamilyen testi hibája van?

pl: Pattanás,Nagy orr,Elálló fül,alacsony sorolhatnám.. nos akkor mi a helyzet? Rá se néznek.. erről ennyit! Ha meg rá is néznek.. nem azért van mert szép.. hanem hogy milyen csúnya és megnézik..

2010. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
16:31 vagyok. 16:34-nek: A testi hiba az más kérdés, az szerintem teljesen elfogadható. Pl. Nézzük csak Király L. Norbit. Őt se modellnek teremtette a Jóisten, mégis adnék neki esélyt, hiszen tök jó fej, vicces (legfontosabb) meg minden. Nem érdekel, h néz ki.
2010. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

16:34 vagyok.

Figyelj értem.. rajtad kívül sok mindenki adna neki esélyt..

de legtöbb azért mert most már úgymond "híres" lett

ha az utcán találkozni egy ilyennek oda se menne hozzá.. rá se nézne.. még ha vicces is.. esélytelen lenne a dolog, ahogy sajnos nekem is.

2010. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem vannak még azért olyan emberek, ( remélhetőleg sokan) akiknek az agyát nem mosta át a média...Pl van az osztályomban egy duci lány, aki teljesen átlagos egyébként vicces és jófej, van humora lehet vele beszélgetni. És még is van barátja. Még hozzá magas és viszonylag helyes a srác is. Tehát azért nem minden csak a külső ezek szerint.

Az apróbb testi hibák szerintem sem számítanak.

2010. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!