Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a külső alapján ítélik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a külső alapján ítélik meg a fiúkat a lányok, amikor meg folyamatosan azt állítják, hogy egy pasinál a külső nem számít?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet igazat mondani,miért mondják,hogy a belső számít a fiúknál,amikor nyilvánvaló,hogy nem igaz?

Miért van az,hogy manapság modellpasinak kell lenni ahhoz,hogy barátnőm lehessen?!


2010. nov. 30. 16:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Apróbb.. kinek mi..
2010. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Azért mondtam pont Király L. Norbit, mert gondoltam őt ismered és tudod hogy néz ki. Nem kell hogy híres legyen. sőt, utálnám ha az lenne. Lehet tőlem a szomszéd Pista is
2010. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Lányoknak könnyebb párt találni, ha csúnyák, mert fiúk közül nem mindenkinek a külső a legfontosabb. Lányoknak viszont igen, így egy nagyon csúnya fiúnak esélye sincs párt találni.
2010. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos egyet kell hogy értsek az előttem válaszolóval.. Ez így van!

Am meg lehet hogy van ilyen lány mint te hogy a szomszéd pista is.. na de kérem.. oly kevés hogy...=/

2010. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Gondolod h ő ezt őszintén mondja? Hát nem... lehet h tényleg így gondolja, de a valóságban biztos nála se így lenne.
2010. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
De komolyan mondom. Főleg, mivel én se vagyok a pasik kedvence, 1 barátom volt, az is általános iskola utolsó évében, s akkor sem 'világ legszebb pasija' volt, csak tetszett, mert vicces volt és jófej.
2010. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Értem, de hát akkor se vagyunk előrébb :) van ilyen ember mint amilyen te vagy 1-2 :) sajnos=/
2010. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

számít a külső, de csak a felületes kapcsolatoknál, vagy fellángolásoknál.

ha megtalálta valaki azt a személyt aki ismeretség után megtetszett neki és szerelmes lett belé (igazán) akkor tényleg nem számít. én pl. eddig mindig néztem hogy húú de jól néz ki most meg szerelmes lettem egy fogszabályzós vékony kis srácba mert annyira megfogott a személyisége. szal nem a külső a lényeg.

15/L

2010. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Mert először a külső tűnik fel az embernek. Szóval, ha mondjuk egy buliban ismerkedünk valakivel, akkor nem látunk bele a lelkébe, először valamivel fel kell, hogy keltse a figyelmünket. Ez lehet a külseje, vagy a viselkedése. Egy hosszabb távú kapcsolat viszont mindenképpen a belső tulajdonságokon alapul és azon, hogy a két fél mennyire illik össze, mennyire tudják egymást elfogadni, megszeretni.

Fiatalabb korban pedig még azért elég fontos a külső. Lányoknál is, fiúknál is! Később már jobban a belső értékekre helyeződik a hangsúly. De én úgy gondolom, hogy még mindig szívesebben választ mindenki (hosszabb kapcsolatra) egy átlagos külsejű vidám, vagány, intelligens, aranyos embert, mint egy üresfejű divatbabát, vagy izomagyú pasit.

2010. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Aha, de ha valaki nem átlagos? Annál is rosszabb?
2010. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!