Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a börtönben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a börtönben szövődött szerelemről? Csak ő van bent, én látogatni voltam másnál.

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem. Voltál bent meglátogatni valakit és ott láttál meg egy rabot, akibe beleszerettél?
2010. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ez elég hülyén hangzik, már bocsi. Ha bővebben leírnád, lehet más szitu jönne ki, de így eléggé úgy fest, hogy bementél látogatni valakit, akár a párod, barátod, rokont, megláttál egy rabot, akit nem is ismersz, és beleszerettél?????
2010. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tényleg nem ártana (:
2010. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jó helyre jársz ismerkedni:-)mi a fenének bűnözőkkel foglalkozni?ezek bennt gondolom kapaszkodnak minden nőbe,mert kell a csomag meg h érezzék valaki vár rájuk kinnt.
2010. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Azt nem tudjuk fiú v lány vagy s milyen nemű rabokhoz jársz. Mert ha fiú vagy, s bátyádhoz mész látogatóba akkor az GÁZ :)
2010. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem voltam eléggé egyértelmű!:)Én nő vagyok,egy férfiismerősömet voltam bent meglátogatni,és egy rabtársa meglátott...Hogy az ő szavaival éljek,"szerelem első látásra"...Kiderítette a címem,és elkezdtünk levelezni.ennek már 8 hónapja..Csomagot,pénzt soha nem küldtem neki,igaz,szóba sem hozta.."Megismertetett" a családjával,még 1 hónapja van vissza bent,de már az esküvőnket tervezi..Komoly,érett nő vagyok,normális családban élek,ezidáig mindenben a saját fejem után mentem,soha nem is bántam meg.De most?!Köszönöm a válaszokat!!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 2. 20:34
 7/13 anonim válasza:

Szia, Én voltam az utolsó válaszoló. Attól, h sütőben van nem biztos ,h rossz ember. Hallgass a szívedre, lehet nem véletlenül találkoztatok, gondold el ha Ő most nincs ott ahol. Akkor lehet soha nem ismered meg! Valószínű átgondolta eddigi életét, s szeretne tiszta új lapokkal indulni a továbbiakban. De Te tudod....

By

2010. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De szép történet :) Azt hittem ilyen csak a filmekben van. A kaptár nagyon meg tudja változtatni az embereket, ha ilyen tervei vannak a pasinak, akkor tuti, hogy akármilyen rossz dolgot követett el, ezután jó útra tér. Ha egyáltalán annyira rossz dolgot követett el. Nekem is van ismerősöm a dutyiban, legjobb barátom volt, amíg kint volt. 3 évet kapott. Iszonyatosan érző, segítőkész, jó ember, csak elkövetett egy kis(!) hibát.

Szerintem jól fogjátok érezni magatokat!!!

2010. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez azért is függ hogy miért ült bent?!
2010. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm a válaszokat!Hogy Ő miért van bent?Egy kis apró dologért,amit én nem tekintek nagy bűnnek..tehát nem ölt embert,nem lopott,nem követett el erőszakot,szóval semmi olyasmi amitől ő kisebb lenne a szememben..
2010. dec. 4. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!