Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élet főképp a szerelemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élet főképp a szerelemről szól, egyetértessz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
nem:D
2011. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 valaki a tömegből ***** válasza:
84%
Ez egyáltalán nem igaz, vannak fontosabb dolgok is.
2011. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

ez evidens, sőt, ugyan nehéz beismerni, de pszichológiai tény, hogy a sexualitás az egész életünket meghatározza. na persze a magyar egy iszonyat prűd nép, tehát ilyenről beszélni szinte csak pszichológiai körökben lehet, na attól még tény marad persze

aztán a legnagyobb gubanc mindig ott van, akik ezt nagyon ellenzik ... (tapasztalat)

2011. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

hát a tied lehet erről szól ha mindig más f&szán csöngesz aki éppen el is tart.


egyébként tanulásról, munkáról, párkapcsolatról szól szerintem, illetve ezek kiteljesedéséről mint pl család, önmegvalósítás, hasonlók.

2011. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Szerintem az élet a szeretetről szól :)
2011. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hümi ***** válasza:
87%
nem, van sok más dolog ami fontos még..
2011. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 napietus ***** válasza:
61%
nem, a szerelem az élet sója. anélkül ugye elég rossz a húsleves, de ki a fene eszi a sót magában?
2011. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

írtad a párkapcsolatot .. ne is haragudj, de ellent mondasz saját magadnak, mert nekem nem muszáj hinni persze, de olvassgass ide vágó pszichológiai tanulmányokat vagy kérdezz meg szakembert, és csak megerősíti, hogy egy párkapcsolat alapja a sex. tudom én, hogy a magyar egy iszonyatosan prűd nép, na de ez a tényen nem változtat.


tudod, ha a sex nem stimmel két ember között, akkor annak a párkapcsolatnak rövid úton annyi is lesz. persze mesterségesen fenntartani, és közben meg mellé járogatni mással, na ezt lehet, de akkor már kérdezem, hogy nem lenne-e egészségesebb, ha maga a párkapcsolat lenne olyan, hogy jó a sex is, és nem kell ezt a kapcsolaton kívül keresni?


Amúgy igaz amiket írtatok, hogy az életben célok, csak azt ne feledjük, hogy ezekhez a "magasabb rendű" célokhoz is alapként ott van az, hogy a sexuális életnek rendben kell lennie, mert ha az nem oké, akkor ez bizony kihat az egész életvitelre. de miért jó képmutatónak lenni és ezt tagadni? ilyenkor mindig elgondolkozom, hogy csak írják ezt páran vagy komolyan ezt gondolják. mert ha az utóbbi, akkor nagyon elkeresedek, na de megint arra utalnék, hogy a magyar sexuális kultúra a béka seg.ge alatt sincs sajnos, na aztán meg is lehet nézni a párkapcsolatok és házasságok sikertelenségét nálunk.


hogy is állunk a válással?? jó kérdés, igaz? még mindig nem muszáj nekem hinni, de menjetek csak el egy párterapeutához, és majd meglátjátok, hogy a legeslegelső dolog, ami elő kerül, az a sexualitás a kapcsolatban. na vajon miért?

2011. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak agyon van reklamozva. Fontos, megkerulhetetlen dolog az ketsegtelen, de nem akorul forog az elet. Az elet arrol szol, hogy keresed a boldogsagot. Megalapozod, felepited magadnak az eleted, aztan a teljesseghez az is hozzatartozik hogy talalsz valakit akivel ezt meg tudod osztani. De legyen egy sajat eleted, aminek aztan a masik a reszeve valik, es ne egy masik ember fuggvenyekent epitsd fel magad, mert az hulyeseg.
2011. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 10:57


A cicológia egy belemagyarázós áltudomány.

2011. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!