Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék nőiesebb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék nőiesebb lány úgy, hogy ne mondják rám hogy qrva?

Figyelt kérdés

Eléggé sportos és laza stílusom van és az öltözködésem is az. Deszkás/edző cípő, farmer, sima póló és egy pulcsi.

Kérdésem az lenne hogy hogyan tudnék nőiesebben viselkedni? Sokszor elgondolkoztam már azon hogy miért nem hordok nőies cuccokat. Mondjuk a szoknyát nem szeretem, eléggé válogatós vagyok ruhák terén. Nem sminkelem magam. Milyen ruhákat hordhatnék hogy nőiesebben nézzek ki? És hogyan kéne viselkednem? Hiányzik belőlem az önbizalom és félek kipróbálni új dolgokat :S

Amúgy nem fiúszerzés céljából akarok így megváltozni, mert van barátom csak gondolom ő is jobban örülne neki, ha kicsit nőiesednék :) Várom a tanácsokat. 17 vagyok


2009. jan. 16. 16:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jah és csöppet nagy a pocakom, szal ha ülök és "kidülled" nem vmi izgató.. Ez ellen mit tehetnék a sporton és a bő felsőkön kívül?
2009. jan. 16. 16:43
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy farmernadràg,ami nem bö,hanem pont a te méreted,egy picit magasabb sarku cipö(ma màr vannak nem csak magas sarku,de nöies cipök nagy vàlasztékban)

egy széàpen rendezett haj,egy picit nöiesebb fülbevalo(karika pl.)

Rgy finom parfüm,egy szinesebb mondjuk pink felsö,de bàrmelyik szin ami neked tetszik,csak ne xxl méret(irom ezt a deszka stilus miatt:)

Sminkelni abszolut nem kell magad.

Egy csinos vàlltàska,egy gyöngysor ...

2009. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várom még az ötleteket:)
2009. jan. 16. 16:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ha pl bő farmert veszel fel, akkor a póló legyen 1 kicsit szűkebb vagy fordítva, esetleg vegyél fel néha magassarkút, pl teletalpú papucsot, ami kényelmes is, nemcsak nőies, a hajadat meg vasald ki, ezek például
2009. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek kidülled a hasa, ha leül...

Kivéve 8% testzsír alatt...

2009. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj a saját stílusodnál, és azon belül variálj egy kicsit. Nem jó, ha valaki pl. tűsarkúban billeg, akinek nem ez a stílusa!!!

Jó ötlet tényleg mondjuk a bő "deszkás" gatyához egy szűk, esetleg kicsit kivágott felső - máris nőiesebb, mint az XL-es pulóver.

"Pocak" ellen azt tudod tenni, hogy olyan felsőt veszel, ami hosszított, derékban karcsúsított egy kicsit, de nem annyira, hogy kidomborítsa a hasat és inkább "felfelé" tereli a figyelmet. Vagy jól állhat még a mell alatt húzott felső, ez asszem most divatos is. Haspólót, csípőnadrágot ez esetben ne viselj!

2009. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Valamelyik válaszoló írta hogy vasald ki a hajad.Szerintem ezt nem kéne teljesen tönkre teszi esetleg egy-egy alkalomkor de ne rendszeresen.
2009. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Csípőgatyát fölszoktam venni, mert ha állok nincsen semmi gond, csak ha ülök :S Viszont a haspólót nem szoktam hordani. Vasalni nem hiszem h kéne a hajam mert egyenes alapból. Én olyan kis aranyos kiegészítőkre gondoltam mint pl szines nyakláncok, karkötők, kicsit kivágottabb felső, mondjuk eléggé fázós típus vagyok és a garbó nem az esetem szal a kivágott felső most nem jönne be sztem annyira. Vmi ötlet még pluszba? Amúgy köszönöm szépen az ötleteket nagyon jók :)

Viszont a deszkás cuccok alatt nem azt értem h XXL-es póló meg pulcsi meg nagyon bő gatya. Nem vok igazi deszkás inkább csak deszkás cipőt hordok :)

2009. jan. 16. 18:01
 9/16 anonim ***** válasza:
Énis deszkás cipőt hordok:)Énsem vagyok valami vékony de szoktam elég kivágott felsőket hordani.Csak én sminkelem magam.Az osztálytársaim szerint sminkfüggő vagyok.Kipróbálhatod hogy fekete szemcerkával kihúzod a szemed belső részét,alul és felül is,ettöl egész más lessz a tekinteted.
2009. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy most a nőiesebb stílus felé húzol, mert most fedezted magadban fel az igazi nőt. A butikok tele vannak jobbnál jobb nőcis ruhákkal, de a neten is rátalálsz az aktuális divatra. Hidd el, ha nőiesen öltözködsz, ezt mindenki észre fogja venni, és majd szóvá teszik, hogy de csinos vagy. A férfiak is felfigyelnek és bókokkal halmoznak el. Ezek a kis apróságok nagyon megtudják dobni az ember önbizalmát.

Azért mert valaki nőies, még nem qurvás. Nem kell felvenni miniszoknyát combközépig érő csizmával, és akkor senkinek nem lehet egy rossz szava sem.

Vegyél egy nőcis farmert, hozzá egy fekete csizmát, egy feket garbót (most nagyon divat), arra valami meghatározó hosszú nyakláncot, meg egy szép karkötőt, és máris egyszerűen, de nőies vagy.

Petranova

2009. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!