Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17 éves lány vagyok, és...

17 éves lány vagyok, és szeretnék vmi nőiesebb cipőt venni, ami nem szandál, nem sportcipő, és olyan nagyon magas sarka sincs, mivel iskolába elég sokat mászkálok. Linkelnétek nekem nőiesebb cipőket, ruhákat, ilyesmiket?

Figyelt kérdés
: ) köszönöm előre is : )
2011. márc. 21. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem ugyanez volt a problemam... :) szerintem erre a beerinacipo a megoldas

pl

[link]

[link]

[link]

ezekhez szuperul lehet oltozkodni, csini es nem fagysz szet. minden boltban van magasitottszaruban is.

vagy ami ha elsore ne is teccik de jolyjoker

[link]

de ehez jokell oltozkodni. rem segitettem 16/L

2011. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A balerina cipővel csak az a baj hogy ilyenkor még hideg van hozzá...az csak nyáron esetleg néha tavasszal jó de köszi a válaszokat : )
2011. márc. 21. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:

az ilyenek most divatosak és szerintem nőiesek és kényelmesek is :

[link]

OXFORD SHOES vagy Lace Up shoes néven googleben még találsz sokat...vannak magassarkús változatok is azok is kényelmesek és még nőiesebb! :)

remélem tetszenek :) 17/L

2011. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én most egy ilyesmit vadászok majd. Van sarka, de nem túl nagy, emellett nőies és szép.


22L

2011. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hűű az utolsó linkelése nagyon tetszett,most néztem a deichmanba egy hasonlót csak bézsszínben lehet végül akkor azt veszem meg : ) köszi mindenkinek : ))
2011. márc. 21. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Oxford Shooooeeeess! (LLL) végre valaki hord rajtam kívül is. 15L
2011. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!