Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ház számíthat-e ez esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ház számíthat-e ez esetben?

Figyelt kérdés
Ha egy lányt vagy többet is elhívok mondjuk magamhoz egy összejövetel keretében, szerintetek gáz-e hogy nem úszunk a pénzben?Szal nem tuti berendezées vannak nálunk.Megvan úgy nagyjából minden, de pl régebbi szekrények vannak nincs plazma tv meg ilyesmi, bár mondjuk van autó, ami egy éves meg 1000res motor,meg egy 150es szóval ez egy csajnál számít hogy mennyire van lóvé a háznál?Félre nem kell érteni, én nem felvágni akarok, vagy ilyesmi csak vannak dolgok amik nem mai dolgok,meg ha mai, akkor nem valami hű de nagyszám berendezés
2010. nov. 30. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a lány(ok) is ennyire ezt nézik, mint te, akkor biztos számít is nekik. De normál esetben nem igazán, főleg, ha csak egy "összejövetel".
2010. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de én úgyértem az egészet hogy esetleg esély szempontjából nem nézne-e le a csaj.
2010. nov. 30. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!