Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen esetben, illetve mit tegyek én?

Figyelt kérdés
Tudom rossz a kategória, de szerintem itt kapok leggyorsabban választ. Szóval az iskolánkban sok a kötekedő alak azok a tipikus idióták akik alfahímnek képzelik magukat. Most nem akarom azt mondani hogy romák, (mondjuk a nagy részük az), mert van egy két magyar is közöttük. Szóval megy egy ilyen hülye "játék" hogy gyanútlanul makkon vágnak egy gyenge kis suhintással egy kiszemelt embert. Baromira tud fájni. Általában velem csinálja ezt egy idióta (cigány) aki a csoporttársam, szerencsére csak keddenként látom. Nem merek neki visszaütni mert tudom hogy akkor belém kötne. De kb egy hete, amikor nem talált el "ott", azt mondtam neki, hogy mellé te gyökér. Erre oda jött a haverjával, hogy "kit gyökerezel te le? Aztán szólt egy másik haverjának aki pont arra jött, hogy "gyere csak ide! megverjük? (úgy értette engem). Nem lett belőle semmi. Viszont egy másik haverja aki szintén a csoporttársam keddenként meg csak úgy odajött hozzám és gyomron vágott, elég erősen. Tudjátok ez az a tipikus "cigány összefogás". Mit kellett volna tennem? Mit tegyek legközelebb? Elég jól beégtem mindenki előtt... Nem tudok verekedni, meg alapból kistermetű vagyok, 56 kiló vagyok 16 éves és 177 centi magas. Nem tehetek róla, akármennyit eszem, nem hízok. Mit csináljak? Hogyan védjem meg magam?
2011. okt. 25. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már olyan probléma, amibe a szülőket és a tanárokat is be kellene avatni.
2011. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki kell állni magadèrt mert akkor nem hadják abba. Olyan nincs hogy nemtudsz verekedni.
2011. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De végülis ők csak "játszanak", nem csak velem játszanak ilyen hülye játékot is hanem egymással, csak ugye én nem tudom magam megvédeni...
2011. okt. 25. 21:21
 4/6 anonim válasza:

uhh, ez már olyan, hogy szinte "terrorba" tartanak.. tényleg szülői, meg tanári térre kell vinni a dolgot..

én is kb ilyen termetű vagyok, és én sem hízok semmit sem akármenyit eszem.. de mondjuk én megmondtam volna, mikor tököncsapnak, hogy lehet hogy ma már nem divat, de hetero vagyok.. mondjuk amilyen primitívek, azt sem tudják mi az a hetero.

2011. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Általában ezt szoktam nekik mondani, ezért nem ütnek meg ilyesmi, csak azért amikor legyökereztem xd
2011. okt. 25. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Énnekem is csinálták ezt az osztálytársaim néha énis csináltam de megkell mondani nekik hogy ne üsd hanem fogd megxd
2011. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!