Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire következtetnél, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire következtetnél, ha megtudnád, hogy egy 21 éves fiúnak még nem volt semmilyen kapcsolata?

Figyelt kérdés

Arra, hogy bűnronda, esetleg egy sima vesztes? Vagy valami másra? Mindezt látatlanban.

Csak érdekel, hogy az emberek mit gondolnak erről...


2010. dec. 1. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
valami oka annak kell legyen. Ált. belső önértékelési problémák a legtöbb esetben. A külső nem mindig számít, ha valaki hatalmas dumás, az azért meg tud pár csajt fektetni, sok lány bukik az ilyen arcokra. Szal itt belső okok vannak.
2010. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én talán a szülőkre vezetném vissza! Ugyanis van egy nagyon jóképű srác ismerősöm (25), és nem nagyon ismerkedik, de tudom, hogy a szülei ilyen minta gyereket akartak belőle csinálni, és nagyon sok lányt leribancoznak. Szerintem a srác fél, hogy nem tud megfelelni a szülői elvárásnak (párkapcsolat téren), így kicsit visszahúzza magát, és várja a legjobbat! Ez csak egy élő példa, de biztos más miatt is van ilyen!
2010. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vagy ronda, vagy nem társasági lény, nincsenek ez által barátai sem, Borrzalmasan nincs megelégedve saját magával rengeteg hibát lát és talál magában...másképp önbizalomhiány!


És a legtöbb pasi önbizalomhiányban szenved és ezért nem mer kezdeményezni, fél hogy ő ugysem elég jó a csajhoz....ami persze van, hogy így is van de ha nem probálkozunk akkor sosem lesz senki..

2010. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi különösre nem gondolnék, magánügy.
2010. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem 22 éves koromig nem volt kapcsolatom senkivel, és leszarom, ki mit gondol erről.
2010. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet egy olyan ember(végre normális) aki nem 14 évesen akarta elveszteni egy hülye kislánnyal, hanem egy komoly kapcsolatra vágyó, akinek nem az számít hogy megdugja a lányt hanem az, hogy szeressék egymást és több évig vagy annál tovább is együtt legyenek. 18/F
2010. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez tök normális.
2010. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Jaj, mindjárt előadja a hattyúhalálát..."


Ellenben ha képes "letojoménígyélekéskész"-módon kezelni, és nem sok szót pazarolni a témára, akkor no problemo.

2010. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én arra következtetnék, hogy túl kevés alkalommal került olyan spontán ismerkedős szituációba, vagy pedig mindig ilyen kis kényeskedő, nagyravágyó lekoptatós pénzrehajtós lotyóknál próbálkozott, vagy pedig olyan félénkebb fajta.
2010. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Arra, h bűn ronda. Nekem se volt még 21 évesen kapcsolatom, és nekem is ezért.
2010. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!