Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem azt az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem azt az egy személyt, akit mindennél jobban szerettem, akiben a legjobban bíztam, hogyan tegyem túl magamat rajta? Sírni nem akarok, sem pedig depresszióba esni.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Enikő?:D
2010. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A tiéd volt talán?
2010. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nem Enikő a nevem.

Igen,az volt, de már nem az .. :((

2010. dec. 2. 15:47
 4/14 Timi: ) ***** válasza:

A sírás igenis segít megkönnyebbül tőle a lelked!!

Én is veszítettem már el olyan valakit aki fontos volt nekem,ami segít:az idő és az emlékek,más nem.

Ui:próbálj kicsit sírdogálni,majd később barátokkal lenni,figyelmet elterelni.

Minden rendben lesz idővel!:)

2010. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha mégis kisírnád magad, nem hiszem el hogy nem kerülget. Nem könnyű, és nagyon hosszú folyamat kiheverni, amin az idő segíthet, a haverok, bulizás.
2010. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha elvesztetted, keresd fel! Hogy tűnt el, mit csináltál? Vagy ő?
2010. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem,hogy semmit nem tettem,ő volt az,aki csak bántani tudott engem.

Barátok,haverok nincsenek,vagyis nincs aki mellém álljon és vigasztaljon.

Szüleimmel élek,és nem akarom,hogy sírni lássanak,szégyellem, bár környékez visszatartom magam. Ezért szeretnék valami ''jó módszert'', hogy elfeledkezzek erről. :((

2010. dec. 2. 15:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Figyelj.. soha sem volt a tiéd.. nem bírtokolhattad Őt.. esetleg együtt voltatok.. de nem volt a tulajdonod!! És ha már nem vagytok együtt keress mást.. lépj túl hmar ne vesztegess rá sok időt mert nem érdemli meg. Kivétel ha halál eset történt.. mert akkor sírj!! Adj ki magadból minden érzelmet.. Ordíts stb. Utána jobb lesz !!
2010. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért írhatnál kicsit több infót is.
2010. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem értem ezt a ''soha nem volt a tiéd'' mondatot,ha egy pár voltunk,akkor kié volt? Amúgy én nem is írtam,hogy a tulajdonom volt, csak azt,hogy az első,az egyetlen, a legfontosabb. Nem halt meg, csak csúnyán átvert,kihasznált,majd porig alázott engem.
2010. dec. 2. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!