Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem az önbizalmam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem az önbizalmam a testemmel kapcsolatban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 nap múlva nyaralás, úgy érzem nem leszek képes bikinire vetkőzni, és így mégis, hogy élvezzem.


Sportolok, de akkor is.. úgy érzem kövér a hátam, széles a vállam, nagy a hasam..

És ráadásul ma egész nap csak sütiket zabáltam az érettségi miatt.


Hogy lehetnék jóban a testemmel? Úgy érzem már az sem segítene, ha holnap és utána egész nap csak sportolnék.


2011. jún. 22. 23:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy, és milyen magas? Tényleg van felesleged, vagy csak úgy gondolod? Nem mindegy, mert annak függvényében kell helyretenni a dolgokat...
2011. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Most komolyan mit vársz ettől az oldaltól? Annak mi értelme lenne, ha így látatlanban nyugtatnának vadidegenek, hogy "de, jól nézel ki"?...
2011. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
képet
2011. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Hogy várnám, hogy azt mondják, hogy "jól nézek ki", egy szóval nem mondtam, maradjunk az abszurditás határain belül.

Csupán tippeket kértem, amivel jobban érezhetem magam, több önbizalmam lehet.


Első válaszolónak: 165/60 kg vagyok. Magam sem tudom felmérni mennyire vészes a helyzet. Hullámokba tör rám az érzés, hogy "undorító vagyok" vagy éppen, hogy "egész okés"

De lényeg, hogy most rossznak érzem magam.

2011. jún. 22. 23:51
 5/25 A kérdező kommentje:
Képet csak azért félnék kirakni (azon kívül, hogy felismernek), mert nem tudom, van-e tényleges haszna. Ugyan is így, hogy ismertek, már egy kisebb "előtörténetet", már nem fogtok tudni ettől függetlenül értékelni. Aki megsajnált, azt mondja majd, hogy "nem is rossz ez", akinek meg unszimpi voltam, az meg azt mondja, hogy "foggyá le", vagy hogy "mit mutogatod magad hüylep*csa"
2011. jún. 22. 23:55
 6/25 anonim ***** válasza:
Az még nem olyan vészes, főleg, ha sokat sportolsz is. Ne idegeskedj rajta, és jobban érzed magad.
2011. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
ez inkább pszichés mint fizikai
2011. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

De, de hiába nem vészes, ha rajtam meg úgy oszlik el, hogy undorító a hátam.

És nem is az a lényeg, hogy vészes-e vagy nem, mert csak az a lényeg, hogy szerintem vészes.


És két nap alatt nem fogok tudni ezen változtatni, és csak kéne valami tipp, vagy valami, hogy mégis jobb érzés legyen.

2011. jún. 22. 23:59
 9/25 anonim ***** válasza:

Nos, az a probléma, hogy bár a 165/60 teljesen normális, itt képesek rá azt írni, hogy "az még nem olyan vészes".

Ez van, van akinek az anorexia nervosa jön be, másoknak a normális testalkat, megint másoknak a husis, vagy épp a nagy darab nők. 165/60 az normális. De teljesen mindegy, hogy ki mit mond, a lényeg, hogy te elfogadd magad, egyszerűen úgy, hogy elvonatkoztatsz mások véleményétől, és lesz*rod őket!

2011. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ha elmondom, hogy én 30kg-ot fogytam 1 év alatt, és még most se érzem teljesen jól magam a bőrőmben, és ugyanúgy megvannak ezek, mint amit írtál, ezzel segítettem?

Mondjuk még kb 5-10 kg felesleg van rajtam, de én férfiből vagyok, az kicsit más, mint csajoknál...

2011. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!