Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat számít a külső? Mikor adtok kosarat egy pasinak, csajok?

Figyelt kérdés

Nemrég készült rólunk, haverokkal néhány kép, és bakker, még megijedtem magamtól, olyan csúnya vagyok oldalról nézve!!:S XD (mondjuk am. sem vagyok egy görög isten), néhány lány ismerősöm szeint nem vagyok csúnya, van, aki helyesnek tart.

Szerintetek egy fiú/férfi megjelenését hogy lehet "javítani"? Hogy pl egy csúnyább fiúból "jobbat" varázsoljunk.

kort is, köszi!


2010. dec. 2. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Oldalról nézve én is utálom a fejemet... Szemből még csak-csak elmegy.
2010. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor adok kosarat, hogyha egy buta, bunkó alak az illető. Ha nem ilyen, akkor megadom az esélyt és meglátjuk hogy érezzük magunkat az ismerkedés alatt.
2010. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem számított a küldő eddig. nem a klasszikus értelemben, mert soha nem a tipikus szépfiúk jöttek be, hanem eddig nem nagyon jöttem volna össze olyannal, aki nem jön be külsőleg. aztán első látásra beleszerettem a mostani barátomba, akinek se az arca nem helyes, se trendin nem öltözködik...


kérdésed másik felére reagálva: a legfontosabb az ápoltság, utána pedig az, hogy ízlésesen válogasd össze a ruháidat. próbálj az arcodhoz illő frizurát is választani, ez sokat dob.

2010. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy nekik, a legtöbb lány nem vallja be, de mindegyiküknek a külső a legfontosabb.
2010. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a külső tényleg fontos, mert az az első benyomás. de inkább az összhatás fontos és a megjelenés, mint az hogy mennyire helyes az arcod.
2010. dec. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!