Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek úgy is csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek úgy is csak a külső számít, hogyan nézzek ki, hogy jó pasinak mondjatok?

Figyelt kérdés
Írjátok le részletesen, hogy milyen egy olyan pasi akire buknak a nők, akinek ez miatt soha nincsenek gondjai a csajozásban.
2011. máj. 30. 20:37
1 2 3 4
 1/34 skarma ***** válasza:
74%
Számíts némi elítélő válaszra az általánosító és nem túl hízelgő kérdésed miatt.
2011. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
28%

Figyelj! Rám mondták már hogy jól nézek ki, mégis amikor el akartam hívni valahova egy lányt akkor nem akarj jönni, egy másiknak elmondták hogy bejön nekem de ő csak bunkózik.


Nem vagyok menő és gazdag se, ez a gond. Nincs sok haverom, kevesen ismernek.

2011. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Koldus ***** válasza:
77%
Járj el gyúrni, koxold szét az agyad, igyad a sok szart esetleg még szúrhatod is magad. Így mondjuk nem lesz több az IQ-d, mint egy zsák krumplinak, de legalább kockahasad lesz és tetszeni fogsz a csajoknak. -.-
2011. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

jaja fogsz pár elítélést kapni a kérdésedért...


De támogatlak, mert a csúf igazság más mint amit rengetegen írogatnak itt..

2011. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Fésüld a szemedbe a zsíros hajadat,vegyél fel 5 számmal nagyobb farmert,és fogyjál le 35 kilóra!


Ez ma a trendi:)

2011. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Moss hajat időnként.

Fürödj minden nap.

Borotválkozz, de ha jól áll a kecskeszakáll, akkor azt meghagyhatod.

Ne melíroztasd be a hajad. Ne is fesd be.

Ne legyél kopasz (kivéve, ha kopaszodsz, mert arról nem te tehetsz).

Ne merd magad gyantáztatni sehol. (Kivéve: ha játék alkalmával ki szeretnéd próbálni, mi mindent élnek át a nők minden hónapban.)

2011. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Hogy konkrétumokat tudjak mondani, leírom, hogy nézett ki az, akit szerettem és hogy néz ki, akit most szeretek.

Az egyik: szőke, kopaszodó, szürke szemű, szemüveges, nálam jóval idősebb, nem túl szép arcú, de szép mosolyú, pocakos, picit alacsonyabb nálam.

A másik: barna, barna szemű, velem egykorú, arcra helyes, vékony (mostanra már felszedett egy kicsit), picit magasabb nálam.

A csajozással egyiküknek sem volt soha gondjuk, mindig találtak maguknak barátnőt előttem is, akivel pedig már vége, utánam is.

Eddig rájuk buktam a legjobban. Elégedett vagy?

2011. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

"Járj el gyúrni, koxold szét az agyad, igyad a sok szart esetleg még szúrhatod is magad. Így mondjuk nem lesz több az IQ-d, mint egy zsák krumplinak, de legalább kockahasad lesz és tetszeni fogsz a csajoknak. -.-"


Hozzá tenném, hogy ha abbahagyod a cuccozást, talán kihullik a hajad, elsorvadnak a heréid és nőies lesz a hangod.

2011. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
72%

"Hozzá tenném, hogy ha abbahagyod a cuccozást, talán kihullik a hajad, elsorvadnak a heréid és nőies lesz a hangod."



Szörnyű,hogy ezeket te mind megtapasztaltad...

2011. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Pasizás és csajozás...hmm ez a 2 szó szerintem nem igazán hízelgő....

Figyelj, szerintem a külső nem, minden, mert lehetsz egy modell alkattal megáldott srác, ha a belső tulajdonságaid olyanok, hogyis mondjam, nem igazán a legjobbak.

De ha csak a külső tulajdonságot lehet mondani, én azt mondom, hogy kinek a pap és kinek a papné.


Ha mégis valami konkrétumot akarsz olvasni, én személy szerint ilyennek képzelem el a hercegem.:

- velem egyidős vagy pár évvel idősebb

- haja: rövid vagy max vállig érő barna/fekete/szőke

- szeme: kópés mosolyú barna/fekete/zöld/kék

- magasságra 180 körül

- testalkatilag meg átlagos

De ismételtem mondom, elsősorban a belső tulajdonságok számítanak.


21/l

2011. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!