Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy a férfiak többségének bejönnek az ázsiai nők? Ez valami ősi perverzió?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 16:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
ööö már bocs de miért perverzió az ha egy férfinek bejön egy nő? -.- Azt hittem ez a normális :P
2010. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Ősi, de nem perverzio.

Az emberek általában érdekesnek, és egzotikusnak találják az ilyesmit, és mindent, ami "más". A nők a négerekkel vannak így. Részben azért, mert nagyobb a "műszer", de nem csak ezért, hanem kíváncsiság, változatosság.

2010. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
látom a kérdés első mondatát nem olvastad el....
2010. dec. 3. 16:10
 4/37 A kérdező kommentje:
az előző megjegyzésem az első írónak szól
2010. dec. 3. 16:10
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
látom te meg a kérdésed második mondatát nem olvastad el...
2010. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
szerintem meg az ázsiai pasiknak jobban bejönnek az európai nők..persze ez nem biztos, de én úgy gondolom, hogy a változatosság miatt és hogy nem látnak a mindennapokban olyat.
2010. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

nekem baromira nem jönnek be az ázsiai nők:P:D

Lehet nem ártana kicsit több emberkét megkérdezni valamiről mielőtt általánosítanál egy "többségre" ;)

2010. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
utolsó: hány embernek tartod magad? nem azért de 10-ből 8 igent mondott, 82% tanulj meg olvasni mielőtt elkezded osztani az észt, értelmezd amit olvasol.....
2010. dec. 3. 16:25
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért jönnek be az ázsiai nők az európai férfiaknak, mert kicsik (kisebbek mint az európai lányok) ezért törékenyek és a férfinak benne van az ösztöneiben, hogy valakit védelmezzen. És a fekete férfiak is azért jönnek be a fehér nőknek (nem a szerszám nagysága miatt bár lehet vkinek ez is szempont) de inkább azért, mert ők magasabbak, nagyobbak, izmosabbak és a nőknek meg ez van az ösztöneikben, hogy olyan pasit válasszanak, aki megvédi őket. (Még akkor is, ha ma már ennek egyáltalán nincs jelentősége.)
2010. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Nekem sem jönnek be az ázsiai nők. A magyar lányok százszorta szebbek.

De biztos azért, mert hajtja őket a kíváncsiság, hogy kipróbálják egy kínaival, vagy egy mongollal esetleg egy baskírral. Vagy akármi. Az indiaiakról már nem is beszélve...

2010. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!