Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nő bármilyen magas is lehet jó nő, de egy pasi csak bizonyos magasság felett lehet jó pasi?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy nő lehet 180 centisen is jó nő meg 150 centisen is.

De ha egy pasi 165 centi akkor a csajok leszólják, ha meg 190 centi akkor király, feltéve ha stimmel a többi dolog.

Na most ennek mi lehet az oka?(nem vagyok alacsony mielőtt jönnének a válaszok, hogy biztos azért kérdezem)


2010. dec. 3. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az ősi ösztön. A férfi nagyobb, erősebb a nőnél :) Mindössze ennyi az oka. Én 179 cm vagyok, nő. Nem szólok le senkit, de én is magasabb párt választok.
2010. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért van, mert az a szokás, hogy a cseresznyét mindíg a férfi szedi a nőnek. Egy alacsony férfi fele annyi cseresznyét nem tud leszedni, mint egy magasabb.

Az meg ugye hogy nézne ki, ha a nő szedné a cseresznyét a férfinak?

Vannak azért elvek a világon...

2010. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Biztos nem azért kérdezted!Sajnos ez igy maradt meg még abból az időből mikor futva kellett megfogni a vadat ha a gyerekedet etetni akartad.

A nő tudott akkor is szülni ha alacsony volt,de a férfi nem tudott megfogni egy vadat csak ha hoszzú lába volt.

Azt azért ne felejtsd el hogy alacsony férfi is lehet nagyszerű ember.Ld.Napóleon,Hitlen,Horn Gyula

2010. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem így gondolom, ha egy nő magasabb mint én az nem baj, nem értem miért kéne hogy ez zavarjon ha egyszer kedvelem.
2010. dec. 4. 00:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért zavaró, amiért engem is zavar, szerintem ez megalázó a férfinek, én pedig nem az az ember vagyok, aki másokat megaláz.
2010. dec. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem megalázó:D ez poén, hogy így gondolod:D soha nem tudom ezt megérteni.
2010. dec. 4. 00:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért, amiért a többiek leírták. A férfire jó felnézni, jó átkarolni, de kellemetlen, ha a válladig ér, és neki rosszabb, mint nekem. Szóval örülök, hogy te nem vagy ilyen, viszont a többség így érez, ezért szoktak az alacsony fiúk alacsony lányt választani.
2010. dec. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy nő 170 centi felett már nagyon magas. Az alacsony lányok sokkal nőiesebbek.
2010. dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Helmet, te kész vagy.:D

Én meg utálom, hogy 175 centi vagyok, magassarkúval ugye toronyház.:) Ezzel nem is lenne baj, ha nem mindig az alacsonyabb pasik tetszenének.(így a magassarkú kilőve) Mondjuk engem aztán nem érdekel, ha alacsonyabb, azt meg pláne lesz@rom, hogy mások mit gondolnak.

2010. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Most akkor én a 182 centimmel akasszam föl magam? P:

L/16

2010. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!