Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nő bármilyen magas is lehet jó nő, de egy pasi csak bizonyos magasság felett lehet jó pasi?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy nő lehet 180 centisen is jó nő meg 150 centisen is.

De ha egy pasi 165 centi akkor a csajok leszólják, ha meg 190 centi akkor király, feltéve ha stimmel a többi dolog.

Na most ennek mi lehet az oka?(nem vagyok alacsony mielőtt jönnének a válaszok, hogy biztos azért kérdezem)


2010. dec. 3. 23:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

11:58

Ez jó hozzáállás:)

175 centi toronyház?:D Messze nem, én 180 vagyok de ma is egy áruházban egy csomó magasabb csajt láttam mint én.Szóval akkor mit szóljon egy 185-190es csaj?:D

2010. dec. 4. 17:07
 12/14 anonim válasza:
Nincs is szexibb mint egy szép hosszú női lábszár és comb!!Mit vagytok begyulladva?Legalább nem fáztok föl olyan hamar!!Egy magas nő tud csak igazán megmozgatni egy férfifantáziát a testbeszédével!!
2010. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Janika89 válasza:
Hát nem értem hogy milyen hülye kérdés ez, miért lenne valaki attól szebb vagy csúnyább hogy milyen magas??? Mindenki a vele közel azonos párt választja ennyi az egész...
2010. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az alacsony nőket is leszólja sok pasi és a nagyon magas nőket is, tapasztalat.

A nők szeretik ha a pasi nem sokkal alacsonyabb mint ők, sőt azt szeretik ha magasabb, a csajok átlagban 160-170 cm-ek emiatt a többségének ekkora vagy inkább ennél magasabb pasi jön be.

2010. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!