Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi abban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi abban az izgató, ha egy lány pisil?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

abban így egész konkrétan semmi, azt leszámítva hogy pisilés közben (jó esetben) nincs rajta bugyi.

maga az akció engem nem hoz lázba. :)

2010. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A pisilésban semmi azt mindenki csinálja. Szerintemm a látvány, és természetesen az izgató hatás. De szerintem ilyenkor rá is mászhatnak mert félmesztelen.
2010. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Az hogy a pinábol jön
2010. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Az ahogy a puncibol folyik a pisi! Meg hogy nem mindennapi látvány!
2011. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 IronMan84 válasza:
Az hogy a punciból csurog ki az arany nedű.
2011. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hát engem egyszer megkért egy fiú , hogy pisiljek a szabadba elötte.Sokáig nemmel válaszoltam aztán abbahagyta...Majd egyszer elmentünk kettesben mászkálni(ismert terep)dimbes-dombos helyen és újra kezdte kérlelni.A sokadik kérés után mondtam neki feküdj le , föléd guggolok és a szádba pisilek.Hát annyira akarta látni ahogy pisilek , hogy bele ment...de szerintem nem érte meg neki:) Lefeküdt a fűre majd a feje fölé guggoltam.Elkezdtem pisilni és miközben pisiltem éreztem , hogy itt sajnos a vastagbelemből is jönni fog valami...Megkérdeztem zavarja-e mindezt pisilés közben és amiért pisimet nyelte nem tudott válaszolni.Ezért elengedtem magam és a szájába végeztem az ürülékemet.A végén mikor a felét megette a másikfelét meg kiköpte nagyon mérges volt rám , de mondtam neki , hogy teakartad.
2014. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!