Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Főleg a hosszabb hajúakr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Főleg a hosszabb hajúakra gondolok. Szeretitek, ha egy lány simogatja, borzolja, birizgálja a hajatokat, ha játszadozik vele? Milyen hatást vált ki? Izgató? 23N

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hosszú hajam van.. fojton kiráz a hideg, de nem rossz, sőt:)

persze biztosan mindenkinek más, nekem amúgy vékonyszálú szőke hajam van, kefehajjal lehet valaki teljesen érzéketlen.

semmiképpen sem rossz, és ne felejtsd el néha már a tudat is sokat tud jelenteni, hogy foglalkoztok egy kicsit velünk.. szerintem a legtöbb leány ezt hajlamos elfelejteni

2009. nov. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
folyton, bocsi, késő van:)
2009. nov. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nincs kifogásom ellene, de különösebb hatást nem vált ki... néha jól esik
2009. nov. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jah amugy hátközépig érő hajam van

előző voltam

2009. nov. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rövid hajam van, de nagyon durván erogén zónám....... már attól is simán feláll, ha beletúr a lány a hajamba. Én nagyon-nagyon szeretem ha birizgálják.
2009. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem még ha másfél centis is a hajam. :D
2009. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már hosszú és rövid hajam is, de ettől függetlenül én is nagyon imádom, ha birizgálják.
2009. nov. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Lányként kicsit beleszólok :P

barátomnak rövid haja van, de imádom túrni, amit ő nem mindig díjazza, mert általában utána úgy néz ki, mintha nem látott volna fésűt 1 hete :D, de ha már nem akar sehova menni, néha ő is kéri :). engem mondjuk nem vonzanak a hosszú hajú srácok, de egyik haveromnak mindenképp be akarom fonni a szőke haját, csak még nem sikerült rávenni:D

2009. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Írjatok még! :-)
2009. nov. 29. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!