Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy a lány/fiú közölte veled, hogy nem jössz be neki, de később mégis beléd szeretett?

Figyelt kérdés

Pl. jobban megismert,és már nem számított,hogy nézel ki,vagy valami nagy fordulópont,netán csoda történt...

csak kíváncsiság:)

amúgy nem hinném,hogy sok ilyen lenne,de hátha...


2010. dec. 4. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem még senki nem közölte azt sem, hogy mit gondol rólam...
2010. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem fordítva volt, én azt mondtam valakinek hogy nem jön be, aztán mégis beleszerettem. 2 évig voltunk együtt, és visszagondolva is nagyon örülök, hogy adtam egy esélyt kettőnknek.
2010. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem velem történt meg... csak nekem is közöm volt a dologhoz, az volt, hogy a volt barátomnak volt egy szexpartnere előttem , aki egyálltalán nem jött be neki, sőőt olyan csaj aki teljesen ellentéte volt azoknak a lányokak akik bejönnek neki...még a haja sem tetszett neki:S és ezt sokszor is mondta nekem , h mennyire nem jön be , de hogy a szex müködött, persze , ezt nem akkor mondta mikor együtt voltunk hanem akkor mikor ismerkedési fázisban voltunk...na mindegy, lényeg , hogy attól függetlenül , hogy nem jött be neki, jo barátok voltak mindent megbeszéltek, és engem nem zavart, h miközben együttvoltuk, ők ugyanugy tartották a kapcsolatot, persze nem szexeltek, szoval teljesen megbíztam volt barátomban... és később , pár hónap múlva jöttek a gondok és eltávolodtunk egymástól, nem értettük meg egymást úgy ahogy ő a "legjobb" barátjával , és szakítottunk, rápár hónapra összejöttek , és összeis költöztek... nem mondom , h nem esik nekem szarul:S mert perszee nagyon rossz volt nekem , de már ennyi idő után szerencsére nem úgy látom a helyzetet mint akkor, lényeg az , h nem az számít, h kinek jössz be, akkor is lehet két ember között szerelem , ha nem az ő típusa de mégis megvan benne valami ami megfogja :)
2010. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát exemmel volt ez... kb.

találkoztam vele, és nagyon nem jött be de ő nagyon hajtott rám.mondtam h jó, próbáljuk meg, de egy hét után mondtam neki hogy ne haragudjon de nem fog menni. aztán udvarolt még egy kis ideig, megisemrtem, és megszerettem. 6 évet voltunk együtt... félreistmertem, vagy legalábbis nagyon emgváltozott -.-

2010. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:

ha egy lány közli velem hogy nem tetszem neki akkor ennyi. utána már leszarom hogy mikor szeret belém.

elhajtom a p*csába mert én abban a pillanatban amikor "kosarat kapok", akkor én túlteszem magam a dolgon és lezárom a dolgot örökre.

(jó nem abban a pillanatban de abban a pillanatban eldöntöm hogy most akkor elkezdem túltenni magam..na értitek)

innentől kezdve nem érdekel hogy ő mit érez majd később.


amúgy még nem történt ilyen tudtommal.. vagy csak nem mertek vele előhozakodni:D

mert megismertek és rájöttek hogy leszarnám ha előhozakodnának a "juj beléd szerettem mert megismertelek" szöveggel.

amúgy sztem az ilyen esetek egész biztosan sűrűek.

mert az embernek általában előítéleteik vannak a külső alapján.. aztán jön a megismerkedés.. és hoppp hirtelen megszépül az illető...


na én ilyenkor mondom hogy takarodjá':)

mert aki hozzám vágja hogy bocsi: nem jössz be az később ne akarjon tőlem semmit.

ha azt mondja hogy, figyu ismerkedjünk meg aztán majd lesz ami lesz..ha meg nem hát nem.

na ez már sokkal jobban hangzik:)

de egy előítélet fűtötte nem, az nálam egyenlő a takarodjával.:P

2010. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen...történt...
2010. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Velem sajnos mindig csak az ellenkezője történt meg. Hogy nagyon bejöttek egy-egy pasinak, és a végén mindig közölték, hogy nem szerelmesek belém, és lekoptattak. :D
2010. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem
2015. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!