Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Figyelj! Az a baj, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Figyelj! Az a baj, hogy már nős vagyok! " Normális, hogy ilyet mond egy tanár a diákjának?

Figyelt kérdés

Egy délután picit tovább ottmaradtam egy osztálytársammal a suliban. Megállt a tanár nálunk, kérdezte, hogy mit csinálunk még ott. Mondta az osztálytársam: várom anyát. Mire én: várom az igazit!

Erre a tanár: hát... anya biztos, hogy eljön, de az igazira várni kell! Bement a tanáriba, fél perc sem telt el, és visszajött: "Figyelj! Az a baj, hogy már nős vagyok!"


2010. dec. 4. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak viccelt. Végre egy faszi akinek van humora :)
2010. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
tökjó humorú tanár :D remélem nevettetek, mert ha nem, akkor súlyos égési sérüléseket szenvedhetett.
2010. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem tök jó poén:):D

Miért szerinted komolyan mondta volna. Dehogy.

Szeretem ha egy tanár jófej.

2010. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:
100%
mekkora forma tanár:DDD
2010. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát... Vigyorogtam egy sort, de miután elment röhögtünk egyet, de aztán úgy voltam vele, hogy OMG:D
2010. dec. 4. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nagy arc az a tanár :D
2010. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én sulimban (gimi) szinte a fél tanári kar(még akad,hogy nő is ) pedofil és diákkal is volt már szexuális kapcsolata (Y)
2010. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyaa ez nagy :DDD Tényleg tök jó arc :D
2010. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy viccelt, vagy elbízta magát:>
2010. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát úgy tünik, hogy viccelt, bár ez attól is függ ki mondja, nekem a volt irodalom tanárom, azért rúgták ki egy suliból mert viszonya volt az egyik diákjával, aztán meg a lánya barátnőjével, meg nálunk is az osztályban rendszeresen tett megjegyzéseket a lányokra, nőkre, meg szerette a szép diáklányokat vagy hogy mondjam, amúgy egy undorító vén kéjenc f@sz volt, aki azt hitte, hogy vicces, versmondásnál, felelésnél miniszoknya, kivágott blúz fél siker volt...utáltam...szóval az Ő szájából ez minden lett volna csak nem vicces (mondjuk az más kérdés, hogy kapásból nem mondtam volna tanáromnak hogy várom az igazit), egy fiatalabb jó fej tanár szájából már el tudom képzelni, hogy viccelt.
2010. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!