Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-Diák szerelem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-Diák szerelem, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
3éve szerelmes vagyok a tanáromba,idén fogok érettségizni!Nem egyszer próbáltam kiverni a fejemből a tanárom ,de nem sikerült,szerelmes vagyok belé.
2011. szept. 4. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nős, és gyerekei vannak, akkor felejtsd el. új környezet, új emberek várnak a továbbtanulás kapcsán, majd azok között találhatsz hozzádvalót.
2011. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, jövőre már nem látod, az egyetemen összeakadsz 20 másik sráccal aki tetszeni fog, és már el is feleljtetted.

(mondjuk most is körbenézhetnél afiúk között.Amit te szerelemnek hiszel az nem az,csak rajongás. Majd ha szerelmes leszel akkor rájössz a különbségre)

2011. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom mi a különbség,és ez nem rajongás
2011. szept. 4. 09:15
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Nézd kérdező! Az osztálytársaid is szerelmesek belé csak titkolják. Szóval siess mielőtt valaki lecsapja előled:D Ez a diák tanár szerelem nem egyedi-.-" Csak vannak hülyék akik nem tudják kezelni ezért össze is akarnak jönni a tanárral. A mai világban képesek összejönni a tanárral. Képzeld el régen milyen körmöst kaptál volna érte:) Nem vagy belé szerelmes fogd fel!!!!
2011. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Én is így éreztem, mint te. Volt alkalmam megismerni a családját is. Megszerettem a gyerekeit, és a feleségét is. akkor jöttem rá, hogy amit én érzek, az semmi ahhoz képest, amit a gyerekei és a felesége éreznek iránta. "szakítottunk", majd rá pár évvel megtudtam, hogy egy másik volt diákjával csalja a nejét. akkor már arra is rájöttem, hogy mekkora egy szemét. szörnyű fájdalmat okozhatott a családjának, én nagyot csalódtam benne. pedig addig (ha többet nem is beszéltünk) továbbra is tiszteltem és kedveltem. ez úgy egycsapásra elmúlt.


Közben én is megismertem másokat, ma már férjem is van. és rájöttem, hogy amit a tanár iránt éreztem, az leginkább rajongás volt. én sosem éreztem testiséget a tanárral való kapcsolatomban. Imádtam, tetszett nekem, de sosem történt köztünk semmi: se csók, se simogatás, se több. sosem vágytam tőle ezekre annyira, hogy képes legyek egy családot tönkretenni, és magamat.


hálistennek tovább léptem és ma van egy csodás férjem :)

2011. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"én sosem éreztem testiséget a tanárral való kapcsolatomban".


LÁTOD VELEM másképpen van én érzek testiséget is.


"Imádtam, tetszett nekem, de sosem történt köztünk semmi: se csók, se simogatás, se több. sosem vágytam tőle ezekre "


én vágyom ezekre mindennél jobban.más pasikat jelöltként észre se tudok veni. nálam ez nem rajongás.


mikor beszélünk egyenesen vonz,hogy minnél közelebb áljak hozzá és általában mikor beszélgetünk,egyre kisebb köztünk a távolság, nem nagyon tudna ilyenkor még egy ember kettőnk közé beállni mikor egymással szemben beszélünk. valahogy mindig közeleb lépünk egymáshoz.

2011. szept. 4. 11:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor a becsületedre kell hagynod. ez alapjaiban el fogja dönteni, hogy milyen ember vagy és milyen lesz a jövőben.
2011. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:37


ezt ,hogy érted?


én vele szeretnék lenni.

2011. szept. 4. 12:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A pinád akar vele lenni te vak! Én is érztem testileg is vonzalmat tanárban és?? Bazzd meg nem vagy te szerelmes. Ha ezt nem bírod felfogni akkor veled gondok vannak. Igazad van akkor a plusz jó jegyekért megéri-.-" Minden ember érzet már valaha a tanára iránt bármilyen vonzalmat csak nem lett belőle semmi!!! Mert volt eszük veled ellentetben:) Ha úgy kellene történie ahogy te szeretnéd akkor a suli egy hatalmas orgia lenneXD Nem is tudsz kezelni egy ilyen dolgot akkor mit akarsz a szerelemtől? Olvashattad az egyik választ, hogy rájött mi is volt. Szerinted? Gondolkozz már ember!
2011. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Hát, egy pár évvel ezelőtt azt mondtam volna, hogy csak egy hülye p1csa vagy, akinek az órán alfahím státuszt birtokoló elérhetetlen férfi testesíti meg a szőke herceget, azonban már van egy "de".

Szóval gimiben egy évvel alattam járt egy csaj, akiről anno elkezdtek pletykálni, hogy belezúgott a tanárába, majd leérettségiztek és jött a pletyka, hogy együtt vannak, ennek már kb 5-6 éve, és a párom 2 hónapja volt lánybúcsúban.

Szóval mégis van ilyen, de ott a fickó pályakezdő, facér ember volt. Ha nálad is teljesül, hogy reális a korkülönbség, és fickó sem foglalt, akkor megvárod, míg leérettségizel, és akkor már csak 2 ember vagytok, szabad a pálya. Ellenkező esetben felejtsd el!

2011. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!