Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Ti szeretitek a romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti szeretitek a romantikus lányokat? TI romantikusak vagytok?

Figyelt kérdés

Én kezdem hül.yének érezni magam...:S

minden barátnőm áradozik arról,hogy milyen cuki az,ha egy pasi elviszi vacsizni,meg rózsát ad neki meg nyáladzik meg minden...

szerelmes verseket ír... minden barátnőm arra hajt,hogy ha megcsókolja egy pasi,a csók után lássa a szemében hogy "örülten " szerelmes belé.

Na nekem ettől hányingerem van!

olyan érzéketlen vagyok mint egy kő...

ha egy pasi szerelmes verseket írna nekem,meg elvinne vacsorázni nyáladzana hogy mennyire szeret,és mennyire szerencsés hogy megtalált engem... és még le is térdelne ( ez történt meg barátnőmmel ) én összehánynám magam... egyszerűen nem tekinteném férfinek.

Jó persze aranyos hogy így szereti...^^ édes meg minden. De egy férfi legyen férfi!... legyen udvarias persze,tisztelje a nőket... de ne ereszkedjen térde...:S

egyszer letérdelt a pasim elém,azonnal letérdeltem én is...

és utána szakítottam vele mert nem tekintettem férfinek...

De nekem kur.vára elég hogy ha 1hónapban egyszer szépen lassan elmagyarázza hogy " ba.zdmeg... szeretlek! " az nekem már teljesen elég...

Sok barátom volt...

miért nem tudom a romantikus pasikat férfinek tekinteni?

sokan mondták már hogy én nem vagyok *lányos..* mert a fiús dolgokat szeretem,nem szeretek szeret.kezni... a " bas.záást * részesítem előnyben...:D mindenem a sze.x és gyűlölöm a házasság gondolatát,gyűlölöm azt hogy majd egyszer felnövök,gyerekeim lesznek,munkám lesz,házam lesz,

FÉRJEM LESZ :S:S:S:S:S:S

kiskutyánk...

öcsém...

még nagyon nem nőttem fel mi?! :DDD

pasik... így nektek bejönnék?:/

L/17,5


2010. dec. 5. 03:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem,hogy csak a szexért vagyok valakivel... hanem számomra nagyon fontos egy komoly párkapcsolatban.
2010. dec. 5. 03:19
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnél,mert ha kell tudok romantikus is lenni,de ha a kedvesemnek arra van szüksége,hogy söpörjem a szőnyeg alá,akkor megteszem.Merre laksz?Dumálhatnánk privátban.

;)

23/F

2010. dec. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja és ne félj nem csak a szexre hajtok,hanem egy normális kapcsolatra! ;)
2010. dec. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lehet:P..de azért ez a b@zd meg szeretlek beütött:D
2010. dec. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igen
2010. dec. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hááááh.:D

Kedves első válaszoló!!!!!

én 17-éves vagyok. téged ez nem zavarna?


______________


igen? mire igen? :D

köszi a válaszokat ^^

2010. dec. 5. 04:44
 7/14 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy romantikus vagyok, de tudok férfi lenni, ha kell adott helyzetben. De azt sem ítélem el, hogy valaki nem az. Csak nem értem meg, ugyanúgy mint te sem a romantikus pasikat. Én megőrölnék egy olyan csajtól, mint te :)

Ettől függetlenül biztos tudsz te is boldog lenni, meg én is, szóval hajrá.

Még szerencse, hogy nem érdekelsz b@zdmeg :) -csak kedvességből írtam, mert romantikus vagyok. 24f

2010. dec. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
apám te kőtuskó vagy
2010. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

A legkevésbé sem vagyok romantikus, rosszul vagyok az ilyen nyálas dolgoktól mint amiket felsoroltál.

21F

2010. dec. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Az 1. válaszoló vagyok.Engem nem zavarna.Írj egy privát emailt nekem b@zd meg ;)
2010. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!